Opony zimowe

(14900)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Opony zimowe - opinie

Czas na zimówki! Z nami się nie spóźnisz

Opony zimowe to must-have samochodowej jazdy po lodzie oraz śniegu w sezonie zimowym. Każdy rozważny kierowca z pewnością wie, że warunki pogodowe i drogowe są w stanie o tej porze roku nieoczekiwanie się zmienić, wobec tego wybrane opony zimowe muszą gwarantować stały, wysoki poziom bezpieczeństwa, wtedy kiedy temperatury są niskie, a ulice pokryte lodem oraz śniegiem. Całe szczęście twórcy tacy jak Bridgestone czy Continental troszczą się od lat o wysoki kanon opon zimowych oraz ich fenomenalną przyczepność do jezdni. Nie ma się co oszukiwać - dobre opony to niezbędność w każdym aucie.

Nowe opony zimowe dobrane do Twojego auta - nie czekaj!

Szukając najlepszych opon zimowych ważne jest to, aby mieć świadomość, jak oraz gdzie odszukać te właściwe - w ostateczności tak wiele od nich zależy. Na rynku wolno przebierać w różnych wymiarach opon od licznych dostarczycieli. Tu niemniej jednak porządniej przy doborze nie kierować się jedynie ceną, ale poprawnie jest stawiać na zimówki wyprodukowane przez bardzo dobre marki np. kupując opony Dunlop lub Cooper możesz mieć pewność, iż sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych.Na drogach pokrytych lodem oraz śniegiem najistotniejsza jest do granic możliwości wysoka przyczepność. Żeby zapewnić niezawodną przyczepność oraz osiągi w ujemnych temperaturach, markowe opony zimowe są produkowane przy użyciu wyjątkowej mieszanki gumowej. To pozwala na ich perfekcyjne dopasowanie do warunków panujących na nawierzchni zimą. Jazda autem w warunkach śniegu oraz kiepskiej pogody będzie o wiele wygodniejsza, to właśnie dzięki oponom zimowym i wyjątkowemu bieżnikowi.Istotne jest też, ażeby wyłonione zimówki gwarantowały bardzo dobre przeniesienie napędu oraz mocy hamowania na drogę. Zapewnia to równowagę i niezawodną przyczepność nawet w ciężkich warunkach. Innymi słowy, to właśnie dzięki tak mądrze dobranym oponom, kierowcy będą mieli maksymalną kontrolę nad własnym samochodem, obojętnie od warunków, w jakich przyjdzie im kierować autem.

W jakim miejscu odszukać niezawodne opony?

Z nami możesz z łatwością odszukać trafny komplet opon zimowych we właściwym rozmiarze - wystarczy skorzystać z szybkiego filtrowania. Aby na Ceneo.pl znaleźć optymalne opony zimowe w atrakcyjnej cenie, wystarczy jedynie wybrać w bocznym panelu poszukiwane parametry, aby w ułamku chwili uzyskać spersonalizowaną ofertę. Wielkość, profil, a nawet opór toczenia - to wszystko można, a nawet powinno się dobrać zgodnie z preferowanymi wymaganiami i możliwościami wozu. Z pomocą Ceneo.pl, zaledwie po jednym kliknięciu możesz wyszukać opony o spodziewanej klasie przyczepności do mokrej nawierzchni! Jesteśmy pewni, iż z naszą pomocą drogowa zima w tym roku z pewnością Cię nie sparaliżuje!