Meble turystyczne

(744)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Nie wyobrażasz sobie wakacji bez biwakowania, a najlepsza forma odpoczynku to dla ciebie rozstawienie namiotu w leśnej głuszy? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Na Ceneo.pl znajdziesz bowiem ogromny wybór mebli turystycznych, które znacznie poprawią komfort twoich wypraw.

Rozkładane, lekkie stoliki pozwolą urządzić kuchnię w plenerze. Krzesła przydadzą się zarówno miłośnikom biwakowania, jak i wędkarzom. Warto kupić takie, które składają się na płasko, dzięki czemu zajmują mniej miejsca w samochodowym bagażniku. Pamiętaj o tym, że standardowe modele przystosowane są zazwyczaj do tego, aby wytrzymać ciężar maksymalnie 100 kilogramów. Na polowym łóżku wyśpisz się wygodniej niż na dmuchanym materacu. Jeśli wybierasz się na wakacje z dzieckiem, warto zainwestować w rozkładane turystyczne łóżeczko. Bardzo przydatne są również turystyczne szafki. Takie meble zrobione są zazwyczaj z aluminium. Oprócz standardowych półek zawierają także małe kieszonki na drobiazgi.

Meble turystyczne nie tylko pomogą zachować porządek na kempingu, ale również sprawią, że w środku leśnej głuszy będzie żyło się wygodnie niczym w domu.