Lodówki turystyczne 12/230 V DC/AC

(42)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Lodówki turystyczne - opinie

Artykuły eksperckie

Nie ma nic przyjemniejszego niż ucieczka od zgiełku wielkiego miasta na łono natury. Świeże powietrze, zapach lasu, może także widok na jezioro lub góry. Wymarzone miejsce do relaksu oraz odpoczynku. Długie wędrówki po bezdrożach, spędzanie czasu na środku jeziora z wędką czy w końcu leśne spacery nie musza jednak oznaczać rezygnacji z wygody oraz zdobyczy cywilizacyjnych.

Ruszając za miasto, na spotkanie wielkiej turystycznej przygodzie, jednym z najważniejszych elementów wyprawy jest zadbanie o jedzenie. Zarówno to, które zabieramy ze sobą, jak i to kupowane na miejscu wymaga przechowywania w odpowiednich warunkach, zwłaszcza latem. W takich sytuacjach nieocenione są lodówki turystyczne. Małe, poręczne, a co najważniejsze, dzięki niewielkiej wadze przenośne.

Lodówki turystyczne doskonale sprawdzają się jako podręczne misce gromadzenia jedzenia oraz napojów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii są w stanie zachowywać odpowiednią temperaturę przez kilka dni, bez potrzeby podłączania ich do prądu. Na Ceneo dostępne są zarówno niewielkie przenośne pojemniki o pojemności kilku litrów, doskonałe na jednodniowy wypad za miasto, jak i duże, kilkunastolitrowe lodówki przystosowane do długich wyjazdów.