Krzesełka do karmienia - Bloom, CoTo Baby

(54)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj
Każdy rodzic przynajmniej raz w życiu rzucił się w pościg na ubabranym w kaszy dzieckiem, które z radością i spontanicznym uśmiechem udowadniało, że jedzenie to świetna zabawa, najlepiej w berka! Dlatego warto zastanowić się, jak zabawę pozostawić sobie i nauczyć swojego malucha spożywania posiłków w rodzinnym gronie, przy stole, tak by wspólny posiłek nie był powodem do stresu dla zabieganych rodziców. Tutaj zbawiennym okaże się wybór odpowiedniego dla naszego niesfornego malucha krzesełka do karmienia.
Producenci prześcigają się w propozycjach krzesełek, które swoją budową, designem, funkcjonalnością i komfortem użytkowania zadowolić mają i dziecko i rodziców. Jeśli chodzi o podstawowy podział, wyróżnić możemy: krzesełka klasyczne (czyli wolnostojące; są bardzo praktyczne; umożliwiają regulację siedzenia i tacki), krzesełka składane (ich główną zaletą jest możliwość złożenia i schowania, nie zajmują więc niepotrzebnie miejsca), krzesełka nadstawki (umożliwiają dziecku jedzenia posiłku razem z rodzicami dzięki możliwości przypięcia ich do standardowego krzesła) oraz krzesełka mocowane do blatu (mocowane do stołu; w tym przypadku stół musi być na tyle ciężki, aby utrzymać malucha).
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą krzesełek na Ceneo.pl. Z pewnością znajdziecie takie, które ułatwi spożywanie posiłków nie tylko waszej pociesze, ale także Wam.