Klocki dla dzieci Playmobil

(834)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj
Zestawy Playmobile to nie tylko gwarancja doskonałej zabawy, ale również możliwość poznawania wielu ciekawych i inspirujących światów, które dzięki wyjątkowym klockom możemy aranżować w nieskończoność. Podczas budowania, dzieci nie tylko pobudzają swoją kreatywności, stymulują wyobraźnię, ale rozwijają umiejętności manualne czy sprawność wzrokową. Zabawa klockami to też dobra inwestycja na przyszłość - ułatwia naukę rozpoznawania kolorów, czy przyswajanie podstaw matematyki i uroków otaczającego je świata.

Twoje dziecko lubi zajmować się zwierzętami? Ciągle powtarza, że chciałoby dbać o kurki, krówki czy koniki? Playmobile Farm jest dla niego idealnym zestawem klocków, Zestaw umożliwia zbudowanie farmy z prawdziwego zdarzenia. Świnki, krówki, gęsi, kurki czy koniki mają własne zagrody oraz pojemniki na sianko czy wodę. W zestawie Playmobile Farm są także drzewa owocowe, kolorowe kwiaty czy warzywa, którymi można nakarmić zwierzęta. Małe ludziki przybliżają świat gospodarstwa. Rozbudowana stodoła z wysięgnikiem pomagającym wciągnąć siano czy stołem i ławami pozwala pokazać dziecku wszystkie aspekty życia na wsi. Zestawy playmobile sprawdzą się również jako przygotowanie do wspólnej pracy w ogrodzie. Dzieci poznają podstawowe narzędzia potrzebne do pracy przy zwierzętach czy w ziemi, jak drabiny, grabie, łopaty, widły czy motyczki. Zabawę umilają ruchome elementy figurek, które pozwolą na wierne odwzorowanie pracy na gospodarstwie.

Jeśli Twoja pociecha jest zwolennikiem domowych stworzeń takich jak koty czy pieski, warto podsunąć jej do zabawy Playmobile Zwierzęta. To zestaw klocków, w którym znajdziemy nie tylko figurki zwierząt czy ludzi, ale również wszystkie rzeczy, jakie potrzebujemy do sprawowania nad nimi opieki czy wspólnej zabawy i tresury. Są miski na wodę, kojce, jedzenie. Systematyczne karmienie, pielęgnacja czy opieka nad czworonożnymi przyjaciółmi przyjdzie bardzo szybko, kiedy w kojcu na naszą pociechę będzie czekała figurka pociesznego labradora lub czarno biały kot będzie łasił się do nogi playmobilowego ludzika. Zwierzęce zestawy playmobile mają bardzo zróżnicowaną tematykę. Część z nich pozwala przenieść się w świat dzikich zwierząt, które na co dzień można oglądać jedynie w ZOO. Zabawa figurkami słoni, żyraf, pand, misiów kola czy zebr otwiera przed naszym dzieckiem kolejne, nieznane do tej por dla niego światy. Dzieci mogą wcielić się w postaci opiekunów dzikich zwierząt czy weterynarzy. Wyprawa na safari? Dlaczego nie! Oglądanie lwów czy aligatorów jeszcze nigdy nie było tak proste. Ponadto odgrywanie scenek z wykorzystaniem figurek playmobile może ułatwić "przemycanie" informacji o nieznanym dotąd świecie. Dziecko może poczuć się jak na prawdziwej wycieczce na łono natury.

Gry Playmobile dają ogromną frajdę z możliwości kreowania własnych światów czy tworzenia niepowtarzalnych historii dla playmobilowych ludzików. Poszczególne elementy zestawów możemy dowolnie ze sobą łączyć i mieszkać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby policjantowi z Playmobile Policja sprawę ucieczki zwierząt z ZOO pomógł rozwiązać wyszkolony pies.