Klocki Playmobil

(787)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Klocki - opinie

Playmobil - gwarancja świetnej zabawy

Zestawy Playmobile to nie tylko gwarancja doskonałej zabawy, ale również możliwość poznawania wielu ciekawych i inspirujących światów, które dzięki wyjątkowym klockom możemy aranżować w nieskończoność. Podczas budowania, dzieci nie tylko pobudzają swoją kreatywności, stymulują wyobraźnię, ale rozwijają umiejętności manualne czy sprawność wzrokową. Zabawa klockami to też dobra inwestycja na przyszłość - ułatwia naukę rozpoznawania kolorów, czy przyswajanie podstaw matematyki i uroków otaczającego je świata.

Poznawaj świat zwierząt z klockami Playmobil

Twoje dziecko lubi zajmować się zwierzętami? Ciągle powtarza, że chciałoby dbać o kurki, krówki czy koniki? Playmobile Farm jest dla niego idealnym zestawem klocków, Zestaw umożliwia zbudowanie farmy z prawdziwego zdarzenia. Świnki, krówki, gęsi, kurki czy koniki mają własne zagrody oraz pojemniki na sianko czy wodę. W zestawie Playmobile Farm są także drzewa owocowe, kolorowe kwiaty czy warzywa, którymi można nakarmić zwierzęta. Małe ludziki przybliżają świat gospodarstwa. Rozbudowana stodoła z wysięgnikiem pomagającym wciągnąć siano czy stołem i ławami pozwala pokazać dziecku wszystkie aspekty życia na wsi. Zestawy playmobile sprawdzą się również jako przygotowanie do wspólnej pracy w ogrodzie. Dzieci poznają podstawowe narzędzia potrzebne do pracy przy zwierzętach czy w ziemi, jak drabiny, grabie, łopaty, widły czy motyczki. Zabawę umilają ruchome elementy figurek, które pozwolą na wierne odwzorowanie pracy na gospodarstwie.

Zabawa w ZOO z klockami Playmobile

Jeśli Twoja pociecha jest zwolennikiem domowych stworzeń takich jak koty czy pieski, warto podsunąć jej do zabawy Playmobile Zwierzęta. To zestaw klocków, w którym znajdziemy nie tylko figurki zwierząt czy ludzi, ale również wszystkie rzeczy, jakie potrzebujemy do sprawowania nad nimi opieki czy wspólnej zabawy i tresury. Są miski na wodę, kojce, jedzenie. Systematyczne karmienie, pielęgnacja czy opieka nad czworonożnymi przyjaciółmi przyjdzie bardzo szybko, kiedy w kojcu na naszą pociechę będzie czekała figurka pociesznego labradora lub czarno biały kot będzie łasił się do nogi playmobilowego ludzika. Zwierzęce zestawy playmobile mają bardzo zróżnicowaną tematykę. Część z nich pozwala przenieść się w świat dzikich zwierząt, które na co dzień można oglądać jedynie w ZOO. Zabawa figurkami słoni, żyraf, pand, misiów kola czy zebr otwiera przed naszym dzieckiem kolejne, nieznane do tej por dla niego światy. Dzieci mogą wcielić się w postaci opiekunów dzikich zwierząt czy weterynarzy. Wyprawa na safari? Dlaczego nie! Oglądanie lwów czy aligatorów jeszcze nigdy nie było tak proste. Ponadto odgrywanie scenek z wykorzystaniem figurek playmobile może ułatwić "przemycanie" informacji o nieznanym dotąd świecie. Dziecko może poczuć się jak na prawdziwej wycieczce na łono natury. Gry Playmobile dają ogromną frajdę z możliwości kreowania własnych światów czy tworzenia niepowtarzalnych historii dla playmobilowych ludzików. Poszczególne elementy zestawów możemy dowolnie ze sobą łączyć i mieszkać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby policjantowi z Playmobile Policja sprawę ucieczki zwierząt z ZOO pomógł rozwiązać wyszkolony pies.