Lego Minifigures

(13)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Jeśli Twoje dziecko uwielbia budować, kocha odgrywać nowe sceny lub chce zacząć poznawać świat LEGO, to klocki Lego Minifigures będą do tego idealne. Zestawy zawierające minifigurki to nowe możliwości, które wprowadzą powiew świeżości dla znanych modeli. Sprawdź jak możesz uatrakcyjnić swoje zestawy LEGO.

Klocki Lego Minifigures - nowe postaci do nowej zabawy

Minifigurki w zestawach tej serii to znakomity dodatek, który z pewnością docenią mali budowniczowie. Każde dziecko lubi wymyślać coraz to nowe fabuły, a później bawić się w ich odgrywanie długimi godzinami. Idealnym prezentem pobudzającym wyobraźnię dziecka będą Klocki Lego Minifigures. Dzięki nowym postaciom znane modele będą mogły wziąć udział w nowych projektach. Nowe możliwości zabawy na nowo mogą wzbudzić zainteresowanie również zapomnianymi zestawami.

Zabawa dla całej rodziny - LEGO Minifigures 

Zestawy klocków LEGO Minifigures dedykowane są mniejszym dzieciom, ale jeśli Twoje starsze dziecko chce kreatywnie wykorzystać nowe postaci, spraw mu klocki tej serii LEGO. Inspiracji mogą dostarczyć im minifigurki kosmonautów czy towarzyszących im inżynierów kosmicznych. Z tymi postaciami każdy posiadany zestaw LEGO zyska nowe możliwości. Rozszerzenie dotychczasowych zabaw będzie genialnym powodem do trenowania kreatywności.

Nowi bohaterowie dla lepszej zabawy - jeszcze więcej LEGO Minifigures

Kolorowe klocki LEGO Minifigures to wiele nowych figurek przedstawiających nowych bohaterów znany i cenionych zestawów, takich jak CITY, NINJAGO czy Batman. Gratką wśród figurek z pewnością są bohaterowie książek i filmów o Harrym Potterze. Te zestawy są owiane tajemnicą, ponieważ kupując figurkę nie wiadomo jaka postać znajduje się w opakowaniu. To dopiero zabawa!

Akcesoria i figurki - czas na nowe klocki LEGO 

Wśród zestawów Minifigures LEGO przygotowało starannie przemyślane postaci, ale też towarzyszące im akcesoria. Jednym z cenionych zestawów są figurki w wakacyjnym stylu, a razem z nimi mnóstwo wakacyjnych akcesoriów. Wózek z lodami i parasolem, lody na patyku, deska surfingowa - ależ to będzie zabawa! Dzięki temu zestawowi już przedszkolaki będą mogły odgrywać sceny z plaży. Pomysłowe dzieci z pewnością zamienią podwórkową piaskownicę w nadmorski kurort LEGO. 

LEGO klocki Minifigures to seria wyjątkowa. Oprócz fantastycznych pomysłów na zabawę dostarczają wiele radości i rozwijają wyobraźnię. Dla kolekcjonerów, LEGO przygotowało również dedykowaną gablotkę, w której wyeksponowane postaci będą ozdobą pokoju. Wysokiej jakości minifigurki są wykonane z największą dbałością o szczegóły i ucieszą każde dziecko.