Klimatyzatory Daikin

(248)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Klimatyzatory Daikin to połączenie energooszczędności, komfortu użytkowania oraz niezawodności. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oferujemy ponadczasowe rozwiązanie klimatyczne zarówno dla gospodarstw domowych, jak i dużych przedsiębiorstw. Klimatyzatory Daikin nie tylko zapewnią odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, ale również wkomponują się w design i klimat przestrzeni.

Klimatyzatory Daikin – energooszczędność i ponadczasowość w jednym

Klimatyzatory Daikin charakteryzują się niebanalnych wzornictwem oraz długotrwałą funkcjonalnością. Tysiące zadowolonych klientów oraz 90 lat doświadczenia nie może się mylić co do jakości i radości korzystania ze sprzętu wysokiej technologii!

Klimatyzatory Daikin w swojej ofercie posiadają:

  • jednostki naścienne Daikin – uwielbiane są nowatorskie kształty, pewność oraz praktyczność. Można umieścić je w różnym miejscu w pomieszczeniu. W katalogu znajduje się mnóstwo modeli, które gwarantują skuteczność wyboru.
  • jednostki kanałowe Daikin – zgrabnie wkomponują się niemal w każde miejsce. Niczym tajny agent można umieścić je niepostrzeżenie w podwieszanym suficie, że widoczne za zewnątrz będą tylko kratki nawiewów.
  • jednostki podłogowe Daikin –subtelnie podkreślają wykończenie pomieszczenia.

Odpowiednie konfiguracje dostosowują się do wymagań pomieszczeń. W ofercie znajdują się dwa systemy: split i multi-split. System split charakteryzuję się łatwą instalacją oraz ogrzewa i chłodzi jedno pomieszczenie. Do jednej jednostki zewnętrznej można bezpośrednio podłączyć nie więcej niż jedną jednostkę wewnętrzną. System multi-split zapewnia ogrzewanie i chłodzenie w aż do dziewięciu oddzielnych pomieszczeniach. Do jednej jednostki zewnętrznej można maksymalnie podłączyć dziewięć jednostek wewnętrznych. System multi-split pozwala na osobne sterowanie wybranymi pomieszczeniami.