Kaski narciarskie i snowboardowe Arctica

(3)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Dla amatorów zaśnieżonych szlaków, malowniczych krajobrazów na stokach i wiatru w skrzydłach Ceneo.pl przygotowało rozbudowaną ofertę kasków narciarskich i snoboardowych. Z pewnością niejeden miłośnik tego pięknego sportu znajdzie u nas coś dla siebie.
Kask narciarski to nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort i wygoda. Doskonale ochroni nas przed wiatrem i zimnem. Aby wybrać odpowiedni dla siebie kask najpierw musimy zmierzyć obwód głowy. Po czym poznać, że kask pasuje jak ulał? Powinien trzymać się głowy nawet bez zapiętego paska pod podbródkiem. Następnie należy się upewnić, że nakrycie głowy nas nie uciska, a także zmierzyć go razem z goglami w celu ustalenia, czy oba te sprzęty pasują do siebie.
W szerokiej gamie produktów znajdziemy też kaski zaprojektowane z myślą o kobietach. Co prawda ich budowa niczym nie różni się od tych standardowych, natomiast imponują one swoją estetyką wykonania i oryginalnym designem. Producenci zadbali o to, żeby każda kobieta czuła się na stoku piękna i atrakcyjna.
Proponujemy sprzęt znanych i cenionych marek: Salomon, Osbe, Rossignol, Bern, Uvex, 4F, Alpina, Anon, Arctica.