Sklep Decathlon - Jackety i kamizelki do nurkowania

(91)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj
Sprzęt nurkowy jest równie istotny, co niezbędne umiejętności. Suma tych dwóch czynników gwarantuje nam bezpieczeństwo podczas badania i podziwiania podwodnych, bezkresnych przestrzeni. Nic więc dziwnego, że każdy amator myszkowania w królestwie Neptuna ze szczególną dbałością wybiera odpowiedni dla siebie sprzęt. Niestety początkujący pasjonaci tej pięknej dyscypliny, po pierwszym dopiero kursie, mają trudność w skompletowaniu idealnego technicznego „teamu”, który często - źle dopasowany, trafia na strych, do piwnicy lub pod łóżko.
Kiedy mowa o kamizelkach do nurkowania, szczególną uwagę należy zwrócić na rodzaj (chomąto, jacket, skrzydło) i rozmiar. Producenci sprzętu do nurkowania dają nam bardzo obszerny wybór. Z pewnością własna, dobrze dobrana kamizelka (w przeciwieństwie do wypożyczanej) zagwarantuje nam należytą wyporność, adekwatną do naszej wagi, a także idealnie dopasowany rozmiar (na co nie zawsze możemy liczyć we wszelkiego rodzaju bazach).
Dzięki systemowi filtrowania na Ceneo.pl znajdziesz wymarzoną i doskonale pasującą na Ciebie kamizelkę lub jacket. Sprawdź u nas takie marki jak: Crewsaver, IST, Tusa, Mares, Zeagle, Dakine, Gul, Halcyon, ION, Kwark, O'Neil, Scubapro, Xdeep.