Produkt promowany

Farby Śnieżka

(961)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Farby - opinie

Artykuły eksperckie

Śnieżka jest jednym z czołowych i najbardziej uznanych producentów farb w Polsce. Firma, która startowała w 1984 roku, dziś zatrudnia 600 osób i produkuje rocznie około 90 mln litrów różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne.
Remontujący swoje mieszkanie cenią farby Śnieżka za wysoką jakość, trwałość i wydajność. Jeśli więc planujesz mniejsze lub większe malowanie – dobrze trafiłeś. Ceneo.pl oferuje bowiem ponad tysiąc farb tego producenta. Dostępne są farmy Śnieżka w różnych kolorach – białym, czarnym, brązowym, żółtym i zielonym. Możesz również wybrać puszki o różnych pojemnościach (m.in. 1L, 2,5L, 5L i 10L).

Pamiętaj, że kolor ścian może mieć również wpływ na twoje samopoczucie. I tak kolor biały łagodzi nerwy, beż działa uspokajająco, a brzoskwiniowy pobudza ludzi do myślenia i mówienia, niebieski reguluje sen, różowy wyraża stałość, umiarkowanie, panowanie nad sobą, a zielony wywołuje uczucie bezpieczeństwa i równowagi.

Warto dodać, że Ceneo.pl to również miejsce, gdzie kupisz wszystkie potrzebne akcesoria malarskie – pędzle, wałki, kraty i kuwety malarskie oraz pigmenty.