Drzwi

(17000)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Drzwi - opinie

Jakie drzwi wybrać do domu?

Solidne i dobrze wykonane drzwi, zarówno te zewnętrzne, jak i wewnętrzne, to element, który powinien być stylistycznie spójny z wnętrzem. Estetyka drzwi to jednak nie wszystko. Warto zwrócić uwagę na to, aby drzwi zapewniały odpowiednią izolację akustyczną a także były wyposażone w niezawodny system zamków.

Rodzaje i przeznaczenie drzwi

Drzwi wewnętrzne, które na swoich skrzydłach posiadają elementy półprzeźroczyste, to dobry pomysł dla tych, którym zależy na rozświetleniu poszczególnych pomieszczeń. Tego typu drzwi nadają lekkości wnętrzu, a tworzywo, z którego wykonane są półprzeźroczyste elementy, zapewnia trwałość na lata.

Drzwi składane i przesuwne idealny wybór do mieszkania

Drzwi składane i drzwi przesuwne idealnie sprawdzą się w niewielkich wnętrzach lub w pomieszczeniach o niestandardowych wymiarach. Ich zaletą jest lekkość oraz stosunkowo niewygórowana cena. Wybierając drzwi do swojego mieszkania, warto zwrócić uwagę na to, czy posiadają one odpowiednie aprobaty techniczne. Drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne, ma w swojej ofercie wielu znanych i docenianych producentów. Warto zwrócić uwagę na propozycję na przykład od drzwi METAL-BUD, DRE, Pol-Skone czy 2M System.