Sklep Apteka Gemini - Dermokosmetyki La Roche-Posay - najtańsze oferty

(107)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Dermokosmetyki - opinie

Artykuły eksperckie

La Roche Posay to marka doskonale znana posiadaczom skóry wrażliwej, alergicznej, atopowej czy suchej. Cechą charakterystyczną tych dermokosmetyków jest obecność wody termalnej w składzie. Specjalistyczne, nowoczesne formuły produktów dostępnych w tej kategorii mają za zadanie doprowadzić do zmniejszenia dawek przyjmowanych leków oraz ograniczenia części efektów ubocznych spowodowanych leczeniem dermatologicznym. Dlatego dermokosmetyki La Roche Posay powstają we współpracy z ponad 25 000 dermatologami z całego świata. Jest to współpraca na każdym etapie powstawania kosmetyków, od identyfikacji potrzeb począwszy, na przeprowadzenie restrykcyjnych badań klinicznych zakończywszy.

Formuła dermokosmetyków La Roche-Posay


Cechą charakterystyczną dermokosmetyków La Roche Posay jest brak substancji zapachowych czy barwiących. Dzięki temu ryzyko podrażnienia delikatnej skóry znacznie się zmniejsza. Formulacje produktów są lekkie i szybko się wchłaniają, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Nie oznacza to wcale, że dermokosmetyki nie działają. Wręcz przeciwnie! Przenikają one do głębszych warstw skóry i dzięki temu skutecznie i długofalowo poprawiają jej stan. Preparaty La Roche Posay są niezwykle wydajne i wystarczą na długo. Mogą po nie sięgać wszyscy członkowie rodziny, bez względu na wiek. Dermokosmetyki La Roche Posay to odpowiedź na potrzeby skóry problematycznej, wrażliwej i wymagającej.

Gama dermokosmetyków La Roche Posay


Gama dermokosmetyków La Roche Posay jest niezwykle zróżnicowana i odpowiada na wszelkie potrzeby skóry. Wśród produktów dostępnych w tej kategorii znajdują się kremy, balsamy, olejki czy pianki z wiodących linii produktowych tej marki. Należą do nich Lipikar, Effaclar, Anthelios, Cicaplast czy Hydraphase. Dermokosmetyki La Roche Posay znakomicie zadbają o skórę dorosłych oraz dzieci przynosząc jej ukojenie, nawilżenie oraz wzmocnienie. Dużą popularnością cieszą się także produkty chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UV. Marka rozszerzyła również asortyment o kosmetyki kolorowe, dzięki czemu kobiety nie muszą już dłużej wybierać pomiędzy zdrową skórą i pięknym wyglądem.