Plastry do depilacji

(73)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Depilacja - opinie

Artykuły eksperckie

Plastry do depilacji to skuteczny sposób na pozbycie się niepożądanego owłosienia w domowym zaciszu, bez konieczności wychodzenia do kosmetyczki i bez żadnych szczególnych przygotowań. Pozwalają na stosowanie na zimno, jak i po lekkim podgrzaniu, dzięki czemu są łatwe w użyciu - wystarczy przykleić i zerwać, by cieszyć się długotrwałym efektem gładkiej skóry. Szeroki wybór i zróżnicowane ceny sprawiają, że jest to rozwiązanie niemal dla każdego.

Jak używać plastrów do depilacji?

Plastry z woskiem do depilacji dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, z łatwością dopasowują się także do ciała, a więc za ich pomocą sprawnie usuniemy owłosienie zarówno z nóg, jak i z pach, a nawet okolic bikini lub twarzy. Przed przyłożeniem do skóry plaster z woskiem należy rozgrzać w dłoniach poprzez pocieranie, a następnie przykleić do depilowanej partii ciała i lekko pomasować, by umożliwić dokładnie przyklejenie się włosków do wosku. Po kilku sekundach plaster należy zerwać. Pozostały na skórze wosk do depilacji można zmyć letnią wodą lub specjalnymi chusteczkami pielęgnacyjnymi.

Plastry do depilacji należy stosować tylko na skórze suchej, czystej i pozbawionej ran, otarć, zmian skórnych i podrażnień. Po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienia, które znikną w przeciągu kilku godzin.

Pozytywne opinie wielu zadowolonych użytkowniczek Ceneo.pl sprawiają, że plastry do depilacji to rozwiązanie cieszące się niesłabnącą popularnością. Stosowane regularnie mogą przyczynić się do osłabienia włosków, a tym samym spowolnić ich wzrost i zmniejszyć widoczność.