Biustonosze Elomi

(1)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Biustonosze Elomi - szukasz idealnego biustonosza dla siebie? A może chcesz komuś bliskiemu sprawić miły prezent? Sprawdź naszą listę produktów wybranego modelu lub skorzystaj z listy innych popularnych staników. Wykorzystaj menu boczne, aby wybrać odpowieni rozmiar i kolor szukanego stanika.


W ofercie są biustonosze Elomi kobiece oraz zmysłowe. Bielizna ma większe rozmiary, jest dedykowana paniom o dużym biuście. Marka biustonoszy Elomi to jakość, styl oraz elegancja. Piękny jest stanik Renee w kolorze czarnym i z kolorowym nadrukiem.

Elomi to doskonała angielska marka


Jest to model balkonetka z fiszbinami i regulowanymi ramiączkami. Trzystopniowe zapięcie to jego atut. Stanik wykonany jest z poliamidu, poliestru oraz elastanu, czyli tkanin trwałych, zapewniających wieloletnie noszenie produktu. 

Piękna forma, czyli Caitlyn Elomi

Biustonosz Elomi Caitlyn ma czarny kolor oraz mocno zabudowaną formę. Konstrukcja jest ładnie przygotowana, a boczny panel zbiera biust do przodu. Piersi leżą w nim idealnie. Stanik został uszyty z miękkiego, gładkiego materiału. Dobra jakość oraz elegancja są cechami tego wyjątkowego biustonosza. Stabilność ma znaczenie - w takim biustonoszu piersi układają się idealnie. Minimalizm, brak ozdób to cechy typowe dla tego modelu biustonoszy. Model Opal jest czarny ozdobiony kolorowymi haftami. 


Pozostałe popularne rodzaje staników