Biurka

(3345)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Biurka - opinie

Biurko to niezwykle ważny element wyposażenia, nie tylko dziecięcego pokoju, ale także biura. Wielkość i kształt biurka muszą zostać dopasowane do pozostałych mebli i ogólnego wystroju, ale przede wszystkim dobrze dobrane biurko będzie miało zbawienny wpływ na nasz kręgosłup i samopoczucie. Przed biurkiem spędzamy bowiem dużo czasu (szczególnie pracując przy komputerze), zadbajmy więc o to, by było nam przy nim wygodnie i komfortowo.

Przede wszystkim zdecydujmy, jaki cel będzie miało nasze biurko, czy chcemy przy nim pracować z komputerem, czy raczej będzie służyć dziecku do pisania i odrabiania lekcji? Jeśli to pierwsze, pamiętajmy o wysuwanej półce na klawiaturę, jeśli to drugie, zadbajmy by było odpowiednio szerokie i głębokie, by praca była przyjemna. Ważna jest również przestrzeń na nogi – dobrze by spoczywały swobodnie, albo jeśli to możliwe, opierały się na podnóżku.

Na Ceneo znajdziemy ponad tysiąc modeli biurek. Od takich za kwotę poniżej 100zł (bardzo proste, eleganckie i praktyczne biurka), aż po kosztujące kilka tysięcy złotych, prawdziwe designerskie cuda firm Cegano czy Kare Design.