Autoboksy - 300

(12)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Autoboksy - opinie

Artykuły eksperckie

Podróż na wakacje, ferie czy weekendowy wyjazd wiąże się z koniecznością spakowania wielu bagaży. Nawet sporych rozmiarów bagażnik samochodowy może się okazać zbyt mały. Upychasz więc rzeczy pod siedzeniami, wrzucasz torby między ściśniętych pasażerów lub trzymasz zapakowane po brzegi plecaki na kolanach. Dzieci płaczą, znajomi marudzą, kierowca się denerwuje. Jak to zmienić? Autoboksy podniosą Twój komfort podróży.
Bagażniki dachowe pozwalają na zachowanie wolnej przestrzeni w samochodzie dzięki dużej przestrzeni ładunkowej. Podczas zakupu autoboksów zwróć uwagę na parametry techniczne, takie jak: pojemność, wymiary i obciążenie. Większe autoboksy są w stanie pomieścić do 75 kilogramów bagażu! Dodatkowym udogodnieniem jest sposób montażu i otwierania autoboksa. Autoboksy dostępne na Ceneo.pl mają otwieranie boczne, a nawet obustronne. Dostęp do bagaży jest możliwy dzięki centralnemu zamkowi, który skutecznie zniechęci ewentualnych złodziei oraz zapewni, że Twoje rzeczy nie wypadną w trakcie jazdy. Wygląd Twojego samochodu jest dla Ciebie na pewno ważny. Obawiasz się, że autoboksy negatywnie wpłyną na estetykę pojazdu? Niepotrzebnie – atrakcyjny kształt autoboksów wręcz doda samochodowi charakteru. Dzięki aerodynamicznym rozwiązaniom autoboksy nie powodują spowolnienia jazdy.
Wózek dziecięcy, narty zimowe, rolki, sanki, kilogramy ubrań, butów i kosmetyków – dla autoboksów nie ma rzeczy… nie do spakowania.