Akcesoria do tabletów Podstawki

(53)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Tablety- przenośne, poręczne komputery są urządzeniami o rozmiarach większych niż telefon komórkowy. W odróżnieniu od klasycznych komputerów przenośnych (laptopów), tablety nie posiadają nośników wymiennych. Korzystają jedynie z wbudowanych w pamięć dysków twardych.
Ceneo.pl posiada bardzo wartościowe i oryginalne akcesoria do tabletów.
Zostały one wielokrotnie sprawdzone i testowane. Znajdziesz tu produkty, które charakteryzują się dużą produktywnością i przenośnością.
Polecamy przede wszystkim najlepsze klawiatury, które poprawią wydajność pracy i sprawią, że pisanie na tablecie będzie samą przyjemnością.
Tryby podstawek, które znajdziesz w naszej ofercie są wszechstronne. Możesz używać klawiatury na przykład w trybie dotykowym lub korzystać z niej oraz etui jednocześnie. Podstawki mają bardzo ergonomiczną konstrukcję oraz lekko wklęsłe klawisze, które umożliwiają szybkie pisanie.
Wyposażone są w wbudowany panel dotykowy, do użycia którego nie potrzebujesz myszki.
Nasza oferta posiada: adaptery, uchwyty na tablet, kable do USB, klawiatury uniwersalne, ładowarki samochodowe czy stacje dokujące.
Produkty wymienione powyżej to tylko mała cząstka tego, co Ceneo.pl przygotowało specjalnie do Ciebie. Innymi produktami, które znajdziesz w tej ofercie są: rysiki, szkła hartowane, ładowarka sieciowa czy inteligentne systemy monitorujące.
Polecamy najlepsze stacje dokujące do najnowszych tabletów, które pozwalają zrobić z urządzenia żywe ramki do zdjęć. Idealnie sprawdzą się u osób, którzy tablety wykorzystują do codziennej pracy.
Ich stabilna konstrukcja powoduje, że urządzenia są bardzo przydatne i lubiane.