Akcesoria do soczewek - Płyny 360ml

(5)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Akcesoria do soczewek - opinie

Artykuły eksperckie

Akcesoria do soczewek, jakie znajdziesz na Ceneo.pl to szeroka i bardzo atrakcyjna oferta produktów, które ułatwią życie codzienne każdym pacjentom, którzy używają soczewek kontaktowych.
Nasza propozycja dotycząca tych akcesoriów posiada najlepsze pojemniki do soczewek. Wszystkie urządzenia służące do ich higieny i pielęgnacji. Okażą się być bardzo pomocne i profesjonalne.
Ceneo.pl proponuje zakup kropli nawilżających, które skutecznie nawilżą gałkę oczną. Wyróżniamy wiele rodzajów kropli, w zależności od objawów i podrażnień. Zmniejszą one uczucie zmęczenia oka i dyskomfort spowodowany jego suchością lub kłuciem.
Wiele osób pracujących przy komputerze lub mające ciągły kontakt ze sztucznym oświetleniem ma problemy ze swoimi gałkami ocznymi. Nasze produkty kierowane są dla osób, których oczy są narażone na przemęczenie spowodowane długotrwałą pracą przy urządzeniach elektronicznych.
Krople regenerują zmęczone oko i poprawiają komfort użytkowania soczewek.
Ceneo.pl posiada najlepsze etui na soczewki kontaktowe. Osoby je noszące powinny systematycznie wymieniać pojemniki, w których są one trzymane. Zlokalizowanie soczewek w odpowiednim miejscu powoduje, że usuwane są z nich wszelkie zanieczyszczenia. Klasyczny pojemnik zapewni optymalne czyszczenie i dezynfekcję.
Nasza oferta posiada zestawy, w których do etui dołączone są płyny do pielęgnacji.
Etui mogą mieć różne kolory i bardzo oryginalne wzory. Dostępne w kilku wersjach są ciekawą alternatywą dla klasycznego pojemnika. Proponujemy zakup pojemników na soczewki z lusterkiem, które są idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących.
Posiadamy także szeroką ofertę pęset i przyssawek. Te urządzenia służą do wygodnego wynajmowania soczewek z pojemnika.
Życzymy miłych zakupów.