Neocube Kulki Magnetyczne 216Szt 5.1 Mm

4,6 (9)
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Neocube Kulki Magnetyczne 216Szt 5.1 Mm

aga
5,00 Polecam
super zabawka
Napisano użytkowania
Małgorzata
5,00 Polecam
świetna zabawa
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Łatwa prosta i przyjemna zabawa, jednakże rozwija inteligencję. Idealny zabijacz wolnego czasu, po którym na pewno nie powiemy że był to czas stracony.
Zalety
  • rozwija myślenie
  • świetna zabawa
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Świetna zabawa rozwijająca nie tylko wyobraźnię, ale i manualność. Dobry pomysł na prezent i gwarantowane godziny czasu spędzonego z neocube.
Zalety
  • rozwija myślenie
  • świetna zabawa
Wady
  • łatwo zgubić jak już się porozłącza
Damian
5,00 Polecam
Polecam. Świetna zabawa. Nie nudzi się :) Na allegro można kupić taniej. Moim zdaniem kiedy się zgubi, to trzeba przepatrzeć, czy się nie przykleiło do do widelca albo nogi od stołu :)

Opis produktu

KULKI MAGNETYCZNE 216 SZT. zestaw 216 kulek z silnych magnesów neodymowych o średnicy 5 mm. zabawa z kulkami może rozwijać naszą innowacyjność. tworzone konstrukcje są bardzo wytrzymałe i czasem do rozłączenia kulek trzeba użyć sporej siły. wielkość pozwala na zabranie w każde miejsce. SPECYFIKACJA. kolor: srebrny. ilość: 216szt. grubość: 5mm. waga: ~0,145kg. Zestaw 216 kulek z silnych magnesów neodymowych o średnicy 5 mm, który zapewni Ci wiele godzin świetnej zabawy umysłowej. Silnie przyciągające się magnesy tworzą niesamowitą łamigłówkę. Większość gier i układanek wymaga od nas prostej...
Zobacz więcej
Reklama