SCHEPPACH Grubościówka HMS1080 + dodatki

4,0 (12)
1599,00
wysyłka od 39,00 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o SCHEPPACH Grubościówka HMS1080 + dodatki

Marcus
3,00
zakupiłem heblarkę pod wpływem dobrych opinii.Niestety troszkę się zawiodłem krzywym blatem, jak również tym,że nie można ustawić punktu zerowego, czyli ustawienie dwóch blatów na tej samej wysokości.
Zalety
  • funkcjonalność
  • łatwość używania
Wady
  • wytrzymałość
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Mam jeden dzień pracy z tą maszyną za sobą i jestem z niej zadowolony. Blaty równe, sztywna przykladnica, noże ostre. Strugałem twarde deski jesionowe i nie było żadnych problemów. Polecam!
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Grubościówka zgodnie z opisem, pozostałe dodatki również (jeżeli mógłbym coś zasugerować - w dodatkach mile widziane byłyby ochronniki słuchu)
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
4,50 Polecam
Urządzenie spełnia wszystkie moje wymagania (szkoda, że przyszło do mnie z uszkodzonym nożem a Sprzedawca nie poczuwa się odpowiedzialności).
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
4,00 Polecam
Działa poprawnie. Wątpliwości wzbudza dokładność wykonania ruchomej części blatu. Jak na produkt w tej cenie jest ok.
Napisano użytkowania

Opis produktu

NOWOŚĆ!!! JEST TO ULEPSZONA WERSJA MODELU HMS1070!!! Wiemy, że każdy kupujący chce otrzymać towar bez uszkodzeń. Dlatego też kupione u nas towary GABARYTOWE możemy umieścić na paletach. Wygoda i bezpieczeństwo to dla nas istotna rzecz, więc będziemy wdzięcz jak wybiorą Państwo naszą ofertę maszyny i nie będą ryzykować zakupu i dostawy zwykłym kurierem. NIE RYZYKUJ!!! - zamów u nas przedmiot na palecie a nie tradycyjnym kurierem!!! Kombinowana grubościówko-heblarka do małego warsztatu Mocny silnik 1500 W do różnorodnych prac Kompaktowy model stołu Dwa noże strugarskie HS do precyzyjnego...
Zobacz więcej