Pakiet: Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej

4,8 (40)
43,95
wysyłka od 13,95 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Pozostałe oferty

Popularne opinie o Pakiet: Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej

Jola
5,00 Polecam
Zestaw trzech książek w dobrej cenie to ułatwienie dla osób, które chcę się zdrowo odżywiać. Autorki przygotowały pozycje, w których znajdują się zarówno porady i wyjaśnienia zdrowotne, jak i przepis (…) więcej
Napisano użytkowania
Marian
4,50 Polecam
Zestaw ciekawie opracowanych i ładnie wydanych książek w obwolucie. Poszczególne tomy zawierają dużo informacji odnośnie diety zdrowotnej oraz sporo ciekawych przepisów kulinarnych.
Zalety
  • jakość wydania
Napisano użytkowania
dzastina_m
5,00 Polecam
Bardzo trafiony zestaw. Mnóstwo smakowitych przepisów i wiele ciekawych porad. Wszystko w praktyczny sposób posegregowane. Oprawa twarda, bardzo przyjemna zarówno wizualnie jak i w dotyku.
Napisano użytkowania
Aniach
5,00 Polecam
Bardzo polecam post dr Dąbrowskiej :) jestem na nim już drugi raz. Aktualnie jestem na etapie wychodzenia z postu, więc żeby w pełni go zrealizować, książki są niezbędne.
Napisano użytkowania
Mirosław
4,50 Polecam
Porządnie wydana, w twardej oprawie - główny minus to kolor tekstu :(
Niestety nie jest on czarny tylko zielono-turkusowy przez co czyta się go dużo trudniej...
Napisano użytkowania

Opis produktu

Pakiet Dieta Warzywnoowocowa Dr Ewy Dąbrowskiej

Trzy kroki do sukcesu w wyjątkowym zestawie trzech bestsellerów dietetycznych: Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Przepisy,. Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Przepisy na wychodzenie,. Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej i co dalej. Z kultową dietą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej: odkryjesz życiodajną moc smacznych potraw,. odbudujesz dobrą kondycję Twojego organizmu,. poprawisz wygląd swojej skóry,. zwalczysz uczucie zmęczenia,. ograniczysz infekcje i zwiększysz odporność. Zachowaj efekty diety warzywno-owocowej dr...
Zobacz więcej
Reklama