TomTom krążki samoprzylepne na deskę rozdzielczą (9A00.202)

4,6 (22)
39,00
wysyłka od 12,00 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o TomTom krążki samoprzylepne na deskę rozdzielczą (9A00.202)

Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Produkt prosty, ale wykonany starannie i z "pomyślunkiem". Powierzchnia klejąca jest nieco mniejsza od krążka, co ułatwia dobre zamocowanie na desce rozdzielczej (która nie musi być idealnie płaska).
Zalety
  • krążek sztywny i gładki
Napisano użytkowania
janusz
5,00 Polecam
Po zastosowaniu krążków możliwy montaz GPS w innym miejscu niż przednia szyba. Lepsza widoczność do przodu. Łatwiej obsługiwać urządzenie jeśli jest bliżej nas.
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
dzisiaj zamontowałem i po kilku dniach dopiero stwierdzę czy będzie stabilne zamocowanie oraz czy się nie odklei . Pierwsze wrażenie super .
Napisano użytkowania
zakupowicz
5,00 Polecam
Produkt generalnie jest dobry jakościowo - o ile jest nim oryginalny Tom Toma, niestety Kurtmedia sprzedaje towar, którego nie ma na stanie.
Napisano użytkowania
Jan
5,00 Polecam
Szkoda, że nie są trochę większe, ale to i tak chyba największe krążki dostępne na rynku
Zalety
  • jakość
Napisano użytkowania

Opis produktu

Krążki montażowe TomTom. 2 sztuki w zestawie. Krążki samoprzylepne firmy. TomTom. idealnie nadają się do montażu urządzenia. nawigacyjnego na desce rozdzielczej,. zapewniają maksymalną wygodę użytkowania. UWAGA !!! Sprzedaż dotyczy samego kółka - zdjęcia atrapy nawigacji ma charakter tylko poglądowy ! Średnica: 8 cm. Podstawka samoprzylepna. to prosty, a jednocześnie praktyczny sposób. na montaż i używanie. Twojej nawigacji. Kółko można dopasować. do większości. uchwytów samochodowych. na przyssawkę do szyby. Koniec z zasłanianiem przedniej szyby. Zachowaj nieograniczoną widoczność i. ciesz...
Zobacz więcej