Garmin Czujnik tętna HRM Dual (101288300)

4,6 (8)
299,00
Darmowa wysyłka
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Garmin Czujnik tętna HRM Dual (101288300)

Nuri
5,00 Polecam
If you are using a garmin product this is exactly what you should buy. Very accurate and very easy to install. Please remember you can not use during swimming but it is water resistent.
Zalety
  • jakość
  • trwałość
  • wygoda
Napisano użytkowania
Leszek
5,00 Polecam
Współpracuje bez zarzutu z moim Garmin Touring Plusem z 2014r. Wygodny, lekki, nie odczuwalny przy dłuższej(9h) jeździe. Mimo bardzo lekkiego ściągnięcia nie zsuwa się.
Zalety
  • jakość
  • trwałość
  • wygoda
Napisano użytkowania
Jarek
5,00 Polecam
Zgodny z opisem. Wszystko działa jak należy. Bezproblemowe połączenie z telefonem za pomocą bluetooth. Pomiar tętna stabilny. Czujnik nie zrywa połączenia.
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Prosty w obsłudze, przekaz danych o tętnie jest idealny.
Napisano użytkowania
Aleksander
5,00 Polecam
SUPER SPRZĘT
Napisano użytkowania

Opis produktu

Garmin Czujnik tętna HRM Dual (101288300). Tętno — łatwo i dokładnie

  Ten wysokiej jakości czujnik tętna przesyła aktualne dane tętna za pośrednictwem technologii ANT+oraz BLUETOOTHLow Energy, zapewniając więcej możliwości trenowania w pomieszczeniach, w plenerze lub nawet przez Internet. Dzięki temu czujnikowi będziesz stale otrzymywać dokładne dane dotyczące tętna w swoim urządzeniu Garmin, w aplikacjach do treningu przez Internet, takich jak Zwift, lub nawet w zgodnym sprzęcie do ćwiczeń na ulubionych zajęciach w siłowni lub klubie fitness. Niezależnie od tego, jak lubisz trenować,...
Zobacz więcej
Reklama