Becoming. Moja Historia. Michelle Obama

4,7 (13)
27,80
wysyłka od 6,69 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne
Reklama

Popularne opinie o Becoming. Moja Historia. Michelle Obama

Sylwia
5,00 Polecam
Bardzo ładnie wydana. Jeszcze nie czytałam więc trudno wypowiedzieć się co do samej treści. Jednak książkę wybrał po bardzo dobrych opiniach moich koleżanek więc zapowiada się na prawdę dobrze.
Napisano użytkowania
Jagoda
4,50 Polecam
Dobrze wydana pozycja, bardzo ciekawa, warto wydawać więcej takich książek i jej reklamować, takie historie są dla innych motywacją, aby coś zmienili w swoim życiu.
Napisano użytkowania
florson
4,00 Polecam
na początku mega ciekawa i wciągająca, jednak póżniej trochę mnie rozczarowała. Polecam przeczytać by mieć obraz tych ludzi.
Napisano użytkowania
MarzenaD.
5,00 Polecam
Biografia, która jak się zacznie czytać - nie sposób się oderwać. Polecam!
Napisano użytkowania
petra
5,00 Polecam
czytuję tylko biografie, więc dla mnie - super
Napisano użytkowania

Opis produktu

Becoming. Moja Historia. Michelle Obama

Jako Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych – i pierwsza Afroamerykanka na tym stanowisku – pomogła uczynić Biały Dom bardziej otwartym niż kiedykolwiek wcześniej. Została wielką rzeczniczką kobiet, zarówno tych w USA, jak i na całym świecie, gruntownie zmieniając przyzwyczajenia rodzin w zakresie zdrowszego i bardziej aktywnego życia. Towarzyszyła mężowi, gdy prowadził Amerykę poprzez niektóre z najtrudniejszych chwil w historii kraju. A przy tym pokazała nam, jak się poruszać na parkiecie, totalnie wymiatała w Carpool Karaoke i wychowała dwie trzeźwo...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO