Chlorella algi prasowane 500 tabletek

4,7 (39)
47,00
wysyłka od 6,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Chlorella algi prasowane 500 tabletek

Izabela
5,00 Polecam
Chciaż na odległość, to fachowość osób zatrudnionych w sklepie jest wspaniała. Zwroty dokonywane są w zasadzie natychmiastowo, jeśli czegoś zabrakło w zamówieniu. Super produkt.
Napisano użytkowania
Izabela
4,00 Polecam
Chlorelle zażywam od ok. dwóch tygodni i na razie nie zauważam żadnych zmian funkcjonowania organizmu. Zobaczymy jak po spożyciu zbadam sobie poziom cholesterolu.
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
4,50 Polecam
Jestem w trakcie drugiego opakowania , lepiej pracuje mój zołądek :) zobaczymy co sie bedzie działo dalej,mam zamiar dalej zazywac chlorelle.
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Tabletki poprawiają przemianę materii, działają łagodząco na żołądek. Od kilku lat walczę z Helicobacter pyroli i te algi bardzo mi pomagają.
Napisano użytkowania
Renata
5,00 Polecam
Jest niezastąpiona przy oczyszczaniu organizmu z toksyn i metali ciężkich. Polecam.
Zalety
  • skuteczność
  • szybkość działania
  • wydajność
Napisano użytkowania

Opis produktu

TAJWAN CHLORELLA CHLORELLA algi prasowane 500 TABL

Właściwości Chlorelli:- wzmacnia żołądkowo-jelitową błonę śluzową - naturalną barierę ochronną przeciwko szkodliwym substancjom- wiąże takie trucizny jak ciężkie metale (na przykład rtęć z amalgamatów czy kadm z papierosów itd.), jak również rozpuszczalniki, pestycydy, PCB itp

- stymuluje tworzenie specjalnych substancji produkowanych przez organizm, które powstrzymują infekcje- wycisza pobudzenie systemu obronnego organizmu, zapobiega destrukcji spowodowanej przez własne przeciwciała (reakcja autoimmunologiczna)- dostarcza org
Reklama