Affect Paleta Cieni do Powiek Pure Passion

5,0 (27)
69,83
wysyłka od 5,90 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Pozostałe oferty

Popularne opinie o Affect Paleta Cieni do Powiek Pure Passion

Doris
5,00 Polecam
Cudowne cienie. Pieknie się blenduja , piękne kolory, wystarczy musnąć pędzlem. Do tej pory używałam niewielu palet,przeważnie byly to popularne cienie marki Mekaup Revolution,Wibo,Maybelline. Niedawn (…) więcej
Napisano użytkowania
Malina
5,00 Polecam
Najlepsza i niezastąpiona w makijażu codziennym i woeczorowym. Pięknie dobrane kolory. Cienie dobrze napigmentowane i łatwo się z nimi pracuje.
Napisano użytkowania
aleksandra
4,00 Polecam
Kolory i nasycenie kolorów bardzo dobre jednak w trakcie noszenia kolor blednie i dlatego jedna gwiazdka mniej. Jednak polecam bo to dobry produkt.
Napisano użytkowania
ewelinaannapiers
5,00 Polecam
Bardzo ładnie się blendują, ciekawe kolory. Serdecznie polecam bo warte zakupu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szczegulnie polecam początkującym :))))))
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Produkt jako paletka jest mega kolory , cudowne dobrze się blenduja. Nie ścierają się w ciągu dnia. Jest idealna do codziennego użytku.
Napisano użytkowania

Opis produktu

PRESSED EYESHADOWS PALETTE - PURE PASSION marki AFFECT. Paleta 10 cieni do powiek. Powstała przy współpracy z Karoliną Matraszek - znaną wizażystką i makijażystką. Składa się z idealnie dobranych do siebie prasowanych odcieni o matowym, satynowym i foliowym wykończeniu, które umożliwią stworzenie makijażu na każdą okazję. Produkt jest intensywnie napigmentowany, jednocześnie doskonale się blenduje, a także utrzymuje na skórze przez wiele godzin, bez osypywania czy rolowania w załamaniach powiek. Zawarta w formule masa perłowa zapobiegnie przedwczesnemu procesowi starzenia. Posiada subtelny...
Zobacz więcej
Reklama