Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

4,5 (54)
26,49
wysyłka od 4,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne
Reklama

Popularne opinie o Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

Magdalena_W
4,00 Polecam
Generalnie książka jest ok chociaż czasami wieje nudą. Za dużo jak dla mnie głupich fragmentów np. o masturbacji...
Niektóre przemyślenia autora fajne ale większość opinii skrajna. Książki jeszc (…) więcej
Napisano użytkowania
Łukasz
5,00 Polecam
Czasem ciekawa, czasem bulwersująca ogółem bardzo szybko i łatwo się czyta.... Nic nie wnosi ale i też nic nie zabiera z Twojego życia... Cytując końcówkę końcówki a teraz spi…..aj :)
Napisano użytkowania
oladuch
5,00 Polecam
Książka ciekawa, czasem irytująca, a czasem bawiąca. Jak ktoś lubi Kubę Wojewódzkiego i jego styl bycia, mówienia i pisania to z pewnością z chęcią przeczyta.
Napisano użytkowania
Stefano Corleone
3,00
Książka tak samo zadufana jak opisywana osoba. Niestety czasem po prostu ma się wrażenie, że Kuba uważa iż jest najbardziej niezwykłą osoba na tym świecie.
Napisano użytkowania
mariusz
5,00 Polecam
Wojewódzki jak zawsze zaskakuje i prowokuje. Barwny język i brawurowy komentarz to jego wizytówką. Polecam wszystkim. Wchodzi lekko i przyjemnie.
Napisano użytkowania

Opis produktu

Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

Przygotujcie się na największy show Kuby Wojewódzkiego. L'enfant terrible polskiego show biznesu. O jego medialnej osobowości powstały już prace naukowe, a typowa dla niego bezczelność stała się telewizyjną dyscypliną olimpijską. Pogromca osobowości płaskich i bez charakteru. Wyznawca zasady, że przeginanie pały to takie samo prawo obywatelskie jak udział w wyborach. Bohater kultury pop, gość z krainy próżności. Od dziecka lubił szokować, a rzeczywistość dawała mu do zabawy niezbędne gadżety i okoliczności. Chciał zostać aktorem, ale znawcy...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO