MGA L.O.L. Surprise Laleczka Innovation Under 552055

4,8 (90)
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne
Aktualnie brak ofert tego produktu. Zobacz inne produkty z kategorii Lalki.
Reklama

Popularne opinie o MGA L.O.L. Surprise Laleczka Innovation Under 552055

Iryna
5,00 Polecam
Córka czekała na nią dluzej czym bawilas w nia. Ale w sumie nie zly pomysl na prezent. Polecam (…) więcej
Napisano użytkowania
Joanna
5,00 Polecam
Super zabawka. Kupiłam 9 latce, która już nie bawi się lalkami. Jednak Lol suprise to zupełnie inna bajka. Trzeba trochę pogłówkować żeby dotrzeć do lali. Dziecko czuje się jak detektyw, a na końcu cz (…) więcej
Napisano użytkowania
lenka06
4,00 Polecam
No cóż dzieci uwielbiają zabawki, niekoniecznie takie które nam się podobają. No i jeszcze ta cena, moim zdaniem dużo za wysoka jak za taką laleczkę.
Napisano użytkowania
Lukasz
5,00 Polecam
Moje dziewczynki kochają to ropzakowywanie tych laleczek. A i póżniej lubią się nimi bawić. Polecam wszystkim dziewczynkom, które kochają niespodzianki (ciekawe czy są takie, które nie lubią) :)))
Napisano użytkowania
agatagi
5,00 Polecam
Jak najbardziej polecam, dziewczyny teraz za nimi szaleją. Córka zadowolona, fajne jest to ,że zawsze niespodzianka jaką się laleczkę dostanie.
Napisano użytkowania

Opis produktu

LOL SURPRISE LALECZKA INNOVATION UNDER 552055

Szaleństwo odkrywania z L.O.L. Surprise trwa! Oto nowa seria - Eye Spy! Zupełnie nowy kształt zestawu. Tym razem niespodzianki skrywają się w kolorowej kapsule, która jest nieco większa od znanych kul. Każdy magiczny walec z serii Eye Spy kryje w sobie aż 15 akcesoriów do zabawy, ukrytych pod kolejnymi warstwami. Jednak, by odkrywać niespodzianki, należy skorzystać z lupki, która znajduje się zaraz pod pierwszą warstwą. Dzięki niej, dziewczynki odczytają tajne wiadomości, które zostały sprytnie ukryte pod warstwami. Wszystkie tajne informacje...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO