Ekspres PHILIPS 5000 LatteGo EP5335/10 Stainless Steel

Darmowa wysyłka
  • Sortuj
kasiad
5,00 Polecam
Nowoczesny, fajny design ekspresu. Solidnie wykonany z materiałów wysokiej jakości. Ekspres łatwy w utrzymaniu czystości, elementy można szybko zdemontować i wyczyścić pod bieżącą wodą. Cicha praca, (…) więcej
Stsylwia
5,00 Polecam
Prosty w obsłudze ekspres, który pozwala na szybkie zrobienie 1 z 6 rodzajów kaw. Mały, zmieści się w każdej kuchni. System LatteGo pozwala na szybkie zrobienie dodatkowej pianki. Polecam każdemu kawo (…) więcej
Zalety
  • czyszczenie
  • jakość wykonania
  • wygoda
nit79
5,00 Polecam
Super ekspres z dużym wyborem kaw z menu.Szybkim i sprawnym systemem obsługi i czyszczenia ekspresu. Bardzo ładny wygląd i możliwość regulacji i temperatur kawy czy mleka. Bardzo smaczna kawa!!!
Joanna
3,50
Fajne urządzenie niestety mimo ceramicznego młynka dużo glosniejszy niż zarnowy. Spienianie mleka jest bardzooo głośne. Maly pojemnik na kawę i wodę. Ogólnie oceniam to na 3plus. Rewelacji nie ma.
Etanima
5,00 Polecam
Jestem bardzo zadowolona z ekspresu, nie jest zbyt duży a może wiele - plus za możliwość personalizacji kawy . Idealna temperatura kawy i mleka . Polecam
Zalety
  • 2 dowolne kawy za jednym przyciśnięciem
  • cappuccino max. ze 100ml mleka
  • czyszczenie
  • duży pojemnik na wodę
  • głośno chodzi
  • jakość wykonania
  • łatwy w czyszczeniu
  • nie posiada pełnego dna
  • oszczędny
  • parzy dobrą kawę
  • podczas spieniania mleka jest głośny
  • smukły
  • super spienia mleko
  • świeżo mieli kawę
  • ustawianie pojemności kawy i mleka
  • wlot na kawę mieloną
  • wygoda
  • wyjmowana jednostka zaparzająca
  • zmieści się wysoka szklanka do latte
Ankar
5,00 Polecam
Jak dla mnie super! Jedynym minusem jest głośna praca, ale spienianie mleka czy mielenie kawy tego wymaga.
Zalety
  • jakość wykonania
  • łatwy w czyszczeniu
  • oszczędny
  • różne rodzaje kaw do wyboru
  • smukły
  • spienianie mleka
  • super spienia mleko
  • świeżo mieli kawę
Wady
  • głośno chodzi
Basia
4,50 Polecam
Z łatwościa mozna przyrzadzic swoja ulubiona kawe. Prosty w utrzymaniu czystosci, pojemnik na mleko mozna myc w zmywarce.
aska
5,00 Polecam
Świetna kawa, łatwy w obsłudze. Bardzo fajny w dbaniu o czystość. Zwłaszcza fantastyczne jest spienianie mleka i sposób czyszczenia pojemnika na mleko.
Zalety
  • czyszczenie
  • jakość wykonania
Napisano użytkowania
Niezadowolona
3,00
Mam go od 8 miesięcy i jest 3 raz w naprawie.Jego felerną częścią jest kruciec.Psuje się,nie ma ciśnienia i nie spienia.Nie kupiłabym ponownie.
Zalety
  • łatwy w czyszczeniu
  • parzy dobrą kawę
Wady
  • głośno chodzi
  • podczas spieniania mleka jest głośny
Reklama