Motorola Moto Z3 Play Dual SIM Granatowy

5,0 (10)
1304,00
Darmowa wysyłka
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Pozostałe oferty

Reklama

Popularne opinie o Motorola Moto Z3 Play Dual SIM Granatowy

hela
5,00 Polecam
mega telefon. ma wszystko czego potrzeba w dobrym telefonie- baterię, podzespoły, system i niezły patent czyli moto mods- można wybrać coś chcemy w telefonie podrasować.
joanka
5,00 Polecam
Egzemplarz wart ceny. Bardzo starannie wykonany, materiały super jakości, spora bateria, rewelacyjne zdjęcia. Do tego szybka ładowarka w zestawie i mega płynność w działaniu.
olivier
4,50 Polecam
dobrze wygląda, robi dobre zdjęcia, szybko się ładuje i starcza naprawdę na sporo godzin. i tego mi właśnie było trzeba;) oceniam naprawdę na plus!
łucja
5,00 Polecam
zachęcona opiniami kupiłam i nie załuje! świetna bateria i aparat, no i wyglada rownie świetnie
agaa
5,00 Polecam
fajny fajny. plus za baterię i aparat, daje sobie rade w róznych warunkach

Opis produktu

*Deklaracje opierają się na łącznym czasie działania baterii moto z3 play z modułem moto power pack (bateria moto mod). Dane dotyczące czasu pracy baterii są przybliżone i zostały określone na podstawie profilu standardowego użytkownika korzystającego z telefonu do różnych celów. Profil ten dotyczy urządzeń połączonych z optymalną siecią i obejmuje zarówno czas użytkowania, jak i gotowości. Rzeczywista wydajność baterii jest zmienna i zależy od wielu czynników, takich jak siła sygnału, konfiguracja sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i sposoby korzystania z telefonu

hello. moc....
Zobacz więcej