Nietypowa Matka Polka - Anna Szczepanek

4,8 (14)
23,08
wysyłka od 8,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne
Reklama

Popularne opinie o Nietypowa Matka Polka - Anna Szczepanek

grazkath
5,00 Polecam
Jestem dopiero na 100 stronie... ale moge polecić tą pozycję... czyta sie lekko, łatwo i przyjmenie, poprawia humor i wywołuje uśmiech :)
Napisano użytkowania
Monika
5,00 Polecam
Świetna ksiazka, pelna sarkazmu i wysublimowanego humoru. Bardzo w moim stylu :) jestem mega zadowolona, że na nia trafilam i kupilam :)
Napisano użytkowania
Barbara
5,00 Polecam
Najzabawniejsza książka jaką czytałam w ostatnim czasie. Serdecznie polecam, jedyna wada, że szybko się kończy bo nie można się oderwać
Napisano użytkowania
Agata
5,00 Polecam
Czasem lekko się dłuży, ale pochłania się ją szybko. Jako była emigrantka podzielam odczucia na obczyźnie. Mega manifest na końcu.
Napisano użytkowania
Paulina Ceneo
5,00 Polecam
Rewelacja, czyta się szybko i śmiechu jest co nie miara. Pokazane jest prawdziwe życie ludzi, i to jak życie matki jest ciekawe ;)
Napisano użytkowania

Opis produktu

Nietypowa Matka Polka - Anna Szczepanek

W świecie, w którym większość cytuje Paulo Coelho, ona zapytana o ulubioną sentencję o życiu odpowiada: "Urrrr Arrr Aghrrrr Uhrrrr", cytując" Chewbaccę. W świecie, w którym wszyscy są piękni, fit i ćwiczą z Chodakowską, ona postanowiła nie nakładać filtra na swoje zmarszczki i cellulit, a jako guru wybrała sobie Dorotę z "Moich Wypieków". W świecie, w którym rodziny w mediach społecznościowych są zawsze uśmiechnięte jak z reklamy pasty do zębów, mają nienaganne maniery i lśniący dom - ona mówi, że zawsze chciała, by pośmiertnie mówiono o niej "fajna...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO