MGA L.O.L. Surprise Laleczka Brokatowa 1 Glitter 551300

4,6 (33)
47,90
wysyłka od 8,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne
Reklama

Popularne opinie o MGA L.O.L. Surprise Laleczka Brokatowa 1 Glitter 551300

Patrycja
5,00 Polecam
O kulkach LOL słyszał cały świat, dzieci bezwątpliwie je pokochały. Kulki z kilkoma warstwami i nikt nie wie, która jest w środku. Chociaż uważam, że nie są warte swojej ceny, bo ta waha się w granica (…) więcej
Napisano użytkowania
Aga
3,00
Zabawka zdecydowanie zbyt droga. Fajny jest element niespodzianki. Takie zabawki są teraz na topie. Moje dziecko jednak po rozpakowaniu i momencie zachwytu, w ogóle się nie bawi lalką.
Napisano użytkowania
Paulina
5,00 Polecam
moja 6-letnia córka bardzo lubi bawić się tymi laleczkami, często do nich wraca i wszędzie chce je zabierać ze sobą. Fajne na prezent, mnóstwo radości przy otwieraniu
Napisano użytkowania
Justyna
3,00
Kula bardzo droga jak na taką zabawkę. Córka zadowolona, lecz bawiła się nią bardzo krótko. Brokat sypał się z lalki. Jak dla mnie minus to dużo maleńkich akcesoriów, które szybko się pogubiły.
U...o
5,00 Polecam
Ok, towar zgodny z zamówieniem. Z perspektywy dorosłego - plastikowy badziew, ale obdarowana zachwycona :)
Napisano użytkowania

Opis produktu

MGA LOL SURPRISE LALECZKA BROKATOWA 1 GLITTER

Kula L.O.L Suprise z brokatową laleczką

L.O.L. Suprise Glitter Series kryje w sobie uroczą laleczkę z brokatowymi elementami oraz niesamowite akcesoria. Aby je odnaleźć, należy odrywać kolejne warstwy kuli, która później może stać się również domkiem lub basenem dla laleczki. Odrywanie każdej kolejnej warstwy dostarcza niesamowitej przyjemności. Jest także ogromną niespodzianką, ponieważ na początku nie wiemy, która laleczka kryje się w kuli – dowiemy się tego w ostatnim kroku!

7 niespodzianek do odkrycia

W pierwszych dwóch warstwach kuli kryją się...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO