Kawasaki KX-Cross 8.5

5,0 (6)
1199,00
Darmowa wysyłka
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Kawasaki KX-Cross 8.5

adi198010
5,00 Polecam
Trochę za ciężkie jak dla dziecka, ale kupując zdawałem sobie z tego sprawę. B.solidnie wykonana deska mam nadzieję że długo posłuży.
Zalety
  • jakość
  • trwałość
Napisano użytkowania
Ola
5,00 Polecam
Moja córka ma Kawasaki od niedawna i jest naprawdę zachwycona. Deska jest naprawdę ok - wygodna, niezawodna i - co ważne dla dziewczynki - naprawdę ładna ;) Polecam bardzo!
Zalety
  • jakość
  • trwałość
Robi
5,00 Polecam
Genialna jakość wykonania. Ta deska jest idealna dla młodzieży i dorosłych. Super wygląda, jeszcze lepiej się sprawdza. Jak dla mnie świetna, na pewno warta przemyślenia.
Józef
5,00 Polecam
Deska godna polecenia
Zalety
  • trwałość
  • wygoda
Napisano użytkowania
Pati
5,00 Polecam
świetny sprzęt, dzieci zadowolone :) zamawialiśmy z gsm24, wszystko przebiegło oki.

Opis produktu

Kawasaki Balance Scooter KX-CROSS 8.5A. Kawasaki Balance Scooter KX-CROSS8.5A to deska elektryczna, która zaspokoi oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Jest odpowiednia zarówno dla osób poszukujących okazji do zabawy oraz rozrywki, jak i tych nastawionych na pragmatyczne zastosowanie do transportu osobistego w zróżnicowanych warunkach terenowych. Deskorolka elektryczna tej uznanej i cenionej na całym świecie firmy posiada duże koła o średnicy 8.5 cala. Wyposażona jest w wyjątkowo szerokie opony o terenowym bieżniku, które pozwolą na poruszanie się nie tylko po...
Zobacz więcej
Reklama