MYVITA Silver Kurkumina standaryzowany ekstrakt + piperyna 95% kurkuminoidów 120 kaps

4,7 (42)
55,00
Darmowa wysyłka
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o MYVITA Silver Kurkumina standaryzowany ekstrakt + piperyna 95% kurkuminoidów 120 kaps

Elżbieta
4,50 Polecam
MyVita Silver Kurkumina jest suplementem diety, który odpowiada za wspieranie prawidłowego działania układu odpornościowego, układu pokarmowego oraz posiadają właściwości przeciwzapalne i antybakteryj (…) więcej
Napisano użytkowania
k...7
5,00 Polecam
Produkt jest wartościowy dla zdrowia. Pomaga w zwalczaniu różnego rodzaju zapaleń. Prawdopodobnie spowalnia rozwój zaćmy.


Sądzę tak na podstawie moich obserwacji i obserwacji mojej z (…) więcej
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Dla mnie super, opakowanie szklane co mnie pozytywnie zaskoczyło. Działanie widzę po miesiącu stosowania. Polecam każdemu spróbować, na problemy z trądzikiem sprawdzi się!
Napisano użytkowania
Anna
4,50 Polecam
Nie mogę jeszcze wydać opinii co do skuteczności, ale dobra cena w stosunku do długości kuracji. W opakowaniu 120 kapsułek - stosowanie 1 dziennie.
Napisano użytkowania
SLA
5,00 Polecam
Używany jako wspomaganie kuracji medycznej w ciężkiej chorobie, jak do tej pory spełnia swoje zadanie i co najważniejsze wciąż dodaje nadziei.
Napisano użytkowania

Opis produktu

KURKUMINA 95% + PIPERYNA 120 kapsułek SILVER PURE 100% MyVita Preparat składa się wyłącznie z aktywnych składników bez sztucznych dodatków i wypełniaczy. Zawiera wysoko przyswajalną D-biotynę, a skład został wzbogacony o naturalny prebiotyk w postaci inuliny oraz leucynę, aminokwas pochodzący z białka. Wszystkie składniki zostały zamknięte w roślinnej kapsułce bez barwników.Zawiera ekstrakt z korzenia kurkumy standaryzowany na zawartość minimum 95% kurkuminoidów oraz piperynę, a skład został wzbogacony o naturalny prebiotyk w postaci inuliny oraz leucynę, aminokwas pochodzący z...
Zobacz więcej
Reklama