Quadralite Reporter 200 TTL

5,0 (10)
1209,00
Darmowa wysyłka
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Quadralite Reporter 200 TTL

Tymon
5,00 Polecam
Najlepsze co mnie w świecie lamp błyskowych spotkało w ciągu ostatnich lat. Na jednym akumulatorze spokojnie można zrobić całe wesele co w moim wypadku oznacza czasami nawet 3000 zrobionych zdjęć.
Napisano użytkowania
MiG
5,00 Polecam
Tradycyjny palnik jest bez zumu, świeci bardzo wąsko, co ogranicza jego funkcjonalność, na szczęście jest druga nasadka, która świeci szeroko.
Napisano użytkowania
Grzegorz
5,00 Polecam
Kompaktowa lampa błyskowa z wbudowanym odbiornikiem radiowym. Świetna alternatywa przy sesjach w terenie dla lamp reporterskich.
Napisano użytkowania
sandrostop
5,00 Polecam
Wspaniała lampa błyskowa :) Ogromny plus za cenę. Idealna dla amatorów jak i profesjonalistów.
Zalety
  • moc
  • szybkość ładowania
  • trwałość
Napisano użytkowania
Dariusz
5,00 Polecam
Bardzo wszechstronna lampa z dużą gamą możliwości rozbudowy - polecam
Zalety
  • moc
  • szybkość ładowania
Napisano użytkowania

Opis produktu

Reporter 200 TTL. Quadralite Reporter 200 TTL to mocna (200Ws), kompaktowa lampa błyskowa zasilana z akumulatora, wyposażona w odbiornik radiowego systemu sterowania i wyzwalania Quadralite Navigator X. Lampa zapewnia wysoką jakość światła znaną do tej pory z typowych lamp studyjnych, pozwala również na wykorzystywanie szeregu modyfikatorów światła Quadralite Reporter takich jako softbox, beauty-dish, parasolki, itd. Reporter 200 TTL jest czterokrotnie mocniejszy niż standardowe lampy reporterskie znanych marek, a jednocześnie nie odbiega od nich ani rozmiarami ani ciężarem. Reporter 200...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO
Reklama