Elon Musk. Biografia Twórcy Paypala, Tesli, Spacex. Wyd. 2 - Ashlee Vance

4,6 (14)
31,49
wysyłka od 5,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Elon Musk. Biografia Twórcy Paypala, Tesli, Spacex. Wyd. 2 - Ashlee Vance

Kacper
5,00 Polecam
południowoafrykański przedsiębiorca i filantrop, założyciel przedsiębiorstw PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company od lat mieszkający w Ameryce Północnej (posiada obywatelstwo kanadyjskie o (…) więcej
Napisano użytkowania
Artur
5,00 Polecam
Człowiek czynu. Geniusz. Mój idol i autorytet. Posiada żelazną samodyscyplinę, dlatego robi teraz naprawdę wielkie rzeczy. Książka jest napisana naprawdę bardzo dobrze. Polecam!
Napisano użytkowania
Jacek
4,00 Polecam
Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób Elon doszedł do "miejsca, w którym się znajduje", koniecznie przeczytaj tę książkę.
Zalety
  • fabuła
  • jakość wydania
Napisano użytkowania
rita13
5,00 Polecam
Książka wartościowa, napisana świetnym językiem. Wiele można się z niej dowiedzieć nie tylko o samym Musku ale również jego bliższych i dalszych współpracownikach.
Napisano użytkowania
Basja
5,00 Polecam
Osoba obdarowana stwierdziła, że książka jest bardzo ciekawa. Prezent nie był niespodzianką - został sam wybrany przez obdarowanego.
Napisano użytkowania

Opis produktu

Komplet dwóch biografii Elona Muska napisanych przez wybitnego biografistę Ashlee Vance. Elon Musk Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX. BESTSELLEROWA BIOGRAFIA CZŁOWIEKA, KTÓRY ZMIENIA ŚWIAT NA NASZYCH OCZACH. W ZAKTUALIZOWANYM WYDANIU ASHLEE VANCE OPISUJE NAJNOWSZE DOKONANIA ELONA MUSKA I UJAWNIA JEGO PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ. Steve Jobs chciał waszych pieniędzy. Mark Zuckerberg pragnie wam pomóc udostępnić zdjęcia bobasów. Elon Musk zamierza uratować świat przed zagładą. Wizjoner, geniusz, nieznośny szef, najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej, jeden z najbogatszych ludzi na...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO