LennyLamb Chusta Moja Pierwsza Sodalit

5,0 (12)
129,99
wysyłka od 10,00 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o LennyLamb Chusta Moja Pierwsza Sodalit

domimoki
5,00 Polecam
Chusta świetnie wykonana, super kolory, świetnie się sprawdza. Do zestawu dołącozna instrukacja, w której jest kilka wiązań.
Bardzo polecam.
Dla osób, które nie miały kontaktu jeszcze z ch (…) więcej
Napisano użytkowania
Emilia
5,00 Polecam
To moja pierwsza chusta. Wygląda solidnie, gruby mocny materiał, jest bardzo ładnie wykonana (ręcznie w Polsce), w paczce dołączona krótka instrukcja z przykładowymi wiązaniami.
Zalety
  • bezpieczeństwo
  • jakość
  • wygląd
Napisano użytkowania
Magdalena
5,00 Polecam
Bardzo porządnie wykonana. Polski produkt świetnej jakości. Piękny kolor sodalit. Na sprawdzenie jak nosi się w niej maluszka musze poczekać jeszcze 2 miesiące :)
Zalety
  • jakość
  • wygląd
  • wykonanie
Napisano użytkowania
Anonim
5,00 Polecam
Chusta świetna, nie wymaga złamania, jest miękka od nowości, wygodnie mota się w nią dziecko, ma piękne kolory. W 100% warta swojej ceny :)
Zalety
  • miękkość
Napisano użytkowania
Arleta
5,00 Polecam
Bardzo dobra jakości cena bezkonkurencyjna, kolory ładniejsze niż na zdjęciach
Napisano użytkowania

Opis produktu

LennyLamb Moja Pierwsza Chusta tkana jest splotem skośno-krzyżowym, jest miękka i bardzo lekka, dzięki czemu idealnie sprawdzi się u początkujących chustomam. Chusta. LennyLamb. nadaje się do noszenia dziecka od urodzenia do około 2-3 lat. ZALETY CHUST LENNYLAMB: - chusty. LennyLamb. są tkane splotem skośnokrzyżowym, diamentowym lub żakardowym - zapewnia to elastyczność i wytrzymałość materiału. - chusty uszyte są ze 100% naturalnej bawełny barwionej w sposób b. ezpieczny dla najmłodszych. , bez zawartości metali ciężkich i substancji toksycznych. - chusty LennyLamb wyprodukowane są na...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO
Reklama