Siła czy Moc

4,9 (17)
32,81
wysyłka od 6,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Siła czy Moc

ewakreator
5,00 Polecam
fabuła bardzo ciekawa przystępnie pokazuje temat ludzkich emocji w kontekście rozwoju osobistego i duchowego z dużym zainteresowaniem czytałam całą książkę napisana przez świetnego psychiatrę, krok p (…) więcej
Zalety
  • akcja
  • fabuła
  • jakość wydania
Napisano użytkowania
Piotr
4,50 Polecam
Pozycja wymagana obok "Potęgi podświadomości" Josepha Murphy'ego. Można jeszcze dorzucić "Otrzep kolana i biegnij" Ani Urbańskiej i pakiet startowy do lepszego mnie gotowy.
Napisano użytkowania
Emilia
5,00 Polecam
Nie mogę w chwili obecnej powiedzieć czegokolwiek na temat tej książki, bo jeszcze nie przeczytałam, ale polecono mi, wiec jest wartościowa.
Napisano użytkowania
Mariola
5,00 Polecam
Wspaniała, mądra książka, zmuszająca do refleksji i motywująca do pracy nad sobą.
Zalety
  • akcja
  • fabuła
  • jakość wydania
Napisano użytkowania
Anonimowy
5,00 Polecam
Ta książka jest jakby kontynuacją pozycji "Przekraczanie poziomów świadomości". Koniecznie trzeba ją przeczytać! Polecam wszystkim!
Napisano użytkowania

Opis produktu

David R. Hwakins – światowej sławy psychiatra – przedstawia efekty 20 lat pracy badawczej poświęconej analizowaniu poziomów ludzkiej świadomości. Rezultatem jego wyczerpujących badań jest logarytmiczna skala świadomości, na której umieszczony jest stopień mocy wszystkich możliwych poziomów ludzkiej uważności. Opisany w książce rozkład poziomów mocy w relacjach ludzkich odsłania niezwykłe rozróżnienie pomiędzy Mocą a Siłą oraz ich odpowiednimi jakościami. Autor zwraca uwagę na połączenie umysłu z ciałem, a także na to, że ciało – poza naszą świadomą kontrolą – potrafi odróżnić to, co wspiera...
Zobacz więcej
Reklama