Vivio Siemię Lniane Mielone 1kg

4,8 (9)
5,15
wysyłka od 6,79 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Vivio Siemię Lniane Mielone 1kg

Teresa
5,00 Polecam
Produkt dobrej jakości. Nasiona stosuję do przyrządzania wywaru do picia oraz rozgotowane do kąpieli dla poprawy stanu skóry alergicznej.
Zalety
  • aromat
  • jakość
Napisano użytkowania
Irena
5,00 Polecam
Brak smaku czy aromatu.Dobre opakowanie.Tym razem jednak nie jestem zadowolona z zakupu.Bardzo krótki okres terminu ważności.
Napisano użytkowania
Marzenna
5,00 Polecam
Polecam ten produkt. Kupuje siemię lniane w tym sklepie już kolejny raz i jestem bardzo zadowolona, zarówno z jakości produktu, opakowania, dostawy, jak i ceny. Polecam serdecznie ten produkt!
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
4,50 Polecam
Dobry produkt w dobrej cenie.Dodaję do koktajli proteinowych.Polecam.
Napisano użytkowania
Bernadetta
5,00 Polecam
Towar bardzo dobry. Polecam
Zalety
  • aromat
  • smak
Napisano użytkowania

Opis produktu

Nasiona lnu, nazywane siemieniem lnianym, posiadają wiele wartości odżywczych. Choć należą do produktów roślinnych zawierają duże ilości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodziny Omega-3 (zawartość tych kwasów w nasionach lnu jest podobna do ich zawartości w rybach). Oprócz tego dużą zaletą siemienia lnianego jest jego stosunkowo niska cena. Do najpopularniejszych rodzajów należą: siemię brązowe lniane oraz złociste, które jest łagodniejsze w smaku. Dostępne są ziarna sprzedawane w całości, jak również w formie zmielonej. Siemię lniane mielone stanowi wygodne rozwiązanie, ponieważ...
Zobacz więcej
Reklama