Biały Jeleń Hypocare Płyn Do Prania Uniwersalny 1L

4,9 (65)
od 12,39
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Biały Jeleń Hypocare Płyn Do Prania Uniwersalny 1L

GosiaK
5,00 Polecam
Odkąd pojawiły się u mnie problemy ze swędzeniem skóry (nie wiadomo pochodzenia), polecono mi stosowac do prania powyższy płyn, i tak tez zrobiłam. I przynajmniej po praniu juz nie swędzi.
Zalety
  • kremowy
  • neutralny zapach
  • wydajny
Napisano użytkowania
Karola
5,00 Polecam
Generalnie uwielbiam Białego Jelenia. Płyn do prania i płyn do płukania tkanin. Ładnie pachną, swoje robią, nie podrażniają skóry. Co do ceny, to są średniocenowe. Wiadomo, ze można kupić tańszy płyn (…) więcej
Martinella
5,00 Polecam
Super produkt - zawiera naturalne mydło tradycyjnie warzone i mniej kompozycji zapachowej - bez barwników - przebadany dermatologicznie wśród osób o wrażliwej skórze ze skłonnością do alergii.
Napisano użytkowania
Kasia
4,50 Polecam
Bardzo fajny płyn, nie powoduje alergii ma przyjemny neutralny zapach. Nie ma właściwości wywabiających plamy, jest bardziej odświeżający. Do prania ręcznego czy dziecięcego nadaje się idealnie.
Napisano użytkowania
betinek
5,00 Polecam
Delikatny środek używam do prania ubranek dziecięcych. Może nie dopiera cięższych zabrudzeń po sokach i najpierw muszę zapierać ręcznie, natomiast nie ma problemu z podrażnieniami skóry.
Napisano użytkowania

Opis produktu

Superfarmer popularna gra planszowa, w której dzieci wcielają się w rolę farmerów. i próbują wyhodować jak najwięcej zwierzątek w swojej zagrodzie. W opakowaniu znajdziemy 128 kartoników z podobiznami zwierząt takich jak króliki,. owce, świnki, krowy, konie i pieski, które mają za zadanie bronić naszego podwórka przed złym wilkiem! Na początku gry. każdy z graczy otrzymuje tylko jednego królika. Następnie gracze kolejno. rzucają dwoma dwunastościennymi kostkami,. na których przedstawione są zwierzątka. Na podstawie tego co wypadnie na kostkach. gracz dobiera do swojego stada zwierzątka...
Zobacz więcej