Gal Tran z olejem z wiesiołka 60kaps.

4,8 (54)
9,99
wysyłka od 6,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Gal Tran z olejem z wiesiołka 60kaps.

Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Tran z olejem z wiesiołka podobno jest bardzo przydatny dla osób starających się o potomstwo. Stosuję za krótko, żeby stwierdzić, czy faktycznie efekt będzie zadowalający:)
Napisano użytkowania
Irena
5,00 Polecam
Moja rodzina korzysta z tego specyfiku już od dłuższego czasu również mój mąż chory na raka. Uważam, że taka kuracja od czasu do czasu na pewno pomaga.
Napisano użytkowania
kasiaimajka
4,00 Polecam
Dobra cena z dużą ilość tabletek, tańsza niż w innych aptekach, w trakcie wypróbowywania
Zalety
  • skuteczność
  • szybkość działania
  • wydajność
Napisano użytkowania
Elżbieta
5,00 Polecam
Choruję na łuszczycę i od 4 miesięcy zażywam ten produkt. Jestem bardzo zadowolona, poprawił się stan skóry i ogólnie czuję się lepiej.
Napisano użytkowania
Elżbieta
5,00 Polecam
dopiero zaczęłam stosowanie więc opinii jeszcze nie mam, ale to była jedyna apteka, która miała ten suplement w ofercie
Napisano użytkowania

Opis produktu

Postać leku: Kapsułki elastyczne Dawka: 500 mg Opakowanie: 60 kapsułek Skład: Olej z wątroby dorsza 175,0 mg, zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka 172,5 mg, witamina E 2,5 mg, żelatyna, glicerol Działanie: Zawarte w preparacie witaminy warunkują prawidłową czynność organizmu, zwłaszcza w okresie wzrostu i wzmożonego zapotrzebowania. Składniki oleju z nasion wiesiołka wpływają na prawidłową czynność układu krążenia. Tran zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, odpowiedzialne za syntezę substancji biologicznie aktywnych oraz obniżające stężenie cholesterolu we krwi. Wskazania: * Podwyższony...
Zobacz więcej