Genesis Base ABT KIT szary

4,9 (18)
od 243,00
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne
Reklama

Popularne opinie o Genesis Base ABT KIT szary

Bartek
5,00 Polecam
Rewelacyjny stosunek jakości do ceny.
Mieści się do walizki "kabinowej" (na wcisk, ale jednak).
Bardzo dobra stabilność - testowane na Pentax K-50 z obiektywami Pentax DA 50-200 oraz Pen (…) więcej
Napisano użytkowania
karogg
5,00 Polecam
Jestem amatorem i kupując pierwszy statyw miałam problem z wybraniem sobie odpowiedniego, w końcu mój wybór padł na ten statyw. Widziałam dobre opinie oraz dobrą cenę. Teraz gdy go używam jestem z nie (…) więcej
Paula
5,00 Polecam
Cudowny statyw, czytając wszystkie opinie przed zakupem mogę z ręką na sercu polecić ten produkt. Nie zawiodłam się- wykonany idealnie :)
Napisano użytkowania
empe
5,00 Polecam
Konstrukcja i wykonanie statywu OK. Ma wszystkie cechy jakich oczekiwałem. Na razie za krótko go mam, żeby zauważyć jakieś wady.
Napisano użytkowania
Marcin
5,00 Polecam
Wyjątkowo dobry statyw. Aż trudno uwierzyć że ta głowica ma udźwignąć 10kg. Bardzo solidna konstrukcja, wszystko chodzi płynnie. Jest bardzo wysoki - takiego mi brakowało. Polecam gorąco.

Opis produktu

Statyw Genesis Base ABT z głowicą ABH-36

Zestaw składający się ze statywu Genesis Base ABT oraz głowicy kulowej Genesis Gear ABH-36. Całość jest wykonana z wytrzymałego i lekkiego aluminium. Udźwig zestawu wynosi 10 kg, dzięki czemu znajdzie zastosowanie wśród początkujących jak i profesjonalnych fotografów. Wykonany ze szczególną dbałością o detale i jakość produktu. 

Statyw posiada 4-sekcyjne nogi regulowane za pomocą zatrzasków. Ogumowane stopki zapewniają stabilność nawet na gładkich powierzchniach

Regulowana za pomocą pierścienia kolumna centralna, posiada sprężynowy hak pozwalający...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO