Nurofen ibuprofen 200mg 12 tabletek leki przeciwbólowe

4,8 (78)
od 3,89
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Nurofen ibuprofen 200mg 12 tabletek leki przeciwbólowe

m...b
5,00 Polecam
Działa szybko.Łatwe do połykania tabletki.
Napisano użytkowania
marcin1
4,50 Polecam
Produkt Mega niezdrowy, Ibuprofen powinien być wycofany ze sprzedaży, ale jak jest potrzeba to nie ma nic skuteczniejszego na rynku, Sprawdzony producent nie jakiś generyk niewiadomo od kogo i gdzie p (…) więcej
Zalety
  • skuteczność
  • szybkość działania
  • wydajność
Napisano użytkowania
Ewa
5,00 Polecam
Szukalam leku ktory moge bezpiecznie podac dziecku ponizej 12 roku zycia. To by strzal w dziesiatke. Swietne dziaanie przeciwbolowe i przeciwgoraczkowe pozwolilo nam szybko stanac na nogi.
Napisano użytkowania
muzzy
5,00 Polecam
Nurofen w o połowę mniejszej dawce niż normalny, podajemy z żoną naszej nastoletniej córce podczas ataków migreny, zawsze szybko pomaga. Polecam.
Napisano użytkowania
marcin1
4,00 Polecam
Nurofen gwarantuje skutecNosc jednak jestbto środek bardzo szkodliwy dla zdrowia, lobby farmaceutyczne o tym nie mowi ale bardO wyniszczająca organizm i powinno sie bo używać jak najmniej
Napisano użytkowania

Opis produktu

NUROFEN (IBUPROFEN 200 MG). Lek Nurofen (ibuprofen 200 mg) działa w sposób ukierunkowany na ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. Cechy produktu. Podstawowa dawka Ibuprofenu 200 mg. Do stosowania przy łagodnych i umiarkowanych bólach. Dostępne opakowania: 10, 12 tabletek powlekanych. Opis produktu. Nurofen zapewnia szybkie i ukierunkowane działanie przeciwbólowe milionom ludzi od ponad 30 lat. Dzięki substancji czynnej – ibuprofenowi – lek Nurofen pomaga łagodzić stany zapalne i przynosi ulgę na długo m.in. w bólu głowy, migrenie czy bólach krzyża. Składniki. Ibuprofen 200 mg. Nie...
Zobacz więcej