Ekamedica Żurawina sok 500ml

4,7 (8)
16,99
wysyłka od 9,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne
Reklama

Popularne opinie o Ekamedica Żurawina sok 500ml

Natalia
5,00 Polecam
Bardzo wartościowy produkt, bez zbędnych dodatków witaminowych. Czysty naturalny i smaczny w porównaniu z innymi markami sok. Polecam.
Napisano użytkowania
Henryk
5,00 Polecam
Jeśli ktoś ma problemy z układem moczowym, bądź też w ramach profilaktyki chce uniknąć chorób tego układu to sok z żurawiny jest tutaj bardzo pomocny.
Napisano użytkowania
Bea
5,00 Polecam
Bardzo skuteczny środek na zapalenie pęcherza, jedna do dwóch butelek wystarcza, żeby zahamować rozwój choroby. Bez dodatku cukru i konserwantów.
Napisano użytkowania
ana
5,00 Polecam
fantastyczny produkt przy problemach z nerkami i zakażaniami dróg moczowych-bardzo wzmacnia.
Napisano użytkowania
Ewa
3,50
Oceniam dobrze,szkoda że taka duża butelka
Napisano użytkowania

Opis produktu

SOK Z ŻURAWINY 100%. pojemność 500 ml. zapewnia regenerację i wzmocnienie organizmu. Żurawina to przede wszystkim niezaprzeczalne walory smakowe. Sok z tego owocu ma duże znaczenie zarówno w medycynie, jak i w sporcie. Nie zawiera on konserwantów, gdyż jest w stu procentach naturalny. Jego doskonałe właściwości i smak zostały docenione certyfikatem „Doceń polskie”. Można powiedzieć, że sok z żurawiny to olbrzymia bariera ochronna dla organizmu, kompleksowe źródło witamin z grupy C, B1, B2, B3 oraz prowitaminy A. Dodatkowo zawiera on różnorodne pierwiastki jak np. żelazo, potas, wapń oraz...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO