Wahl Prostownica ceramiczna Cutek Advanced 1204070

wysyłka od 12,50 zł
  • Sortuj
Kasia
5,00 Polecam
Prostownica bez problemu wyprostowała moje kręcone włosy.. Były gładkie i lśniące. Cena bardzo korzystna :)
5,00 Polecam
Spełnia oczekiwania w 100%. Każda kobieta powinna mieć taką prostownicę! Szybka, łatwa w użyciu, absolutnie bezpieczna dla włosów. No i co bardzo istotne - mała, w każdej kosmetyczce podróżnej się zmi (…) więcej
5,00 Polecam
Świetna prostownica za dobrą cenę, zapłaciłam za nią 120 zł. Szybko się nagrzewa, nie pali włosów, dobrze się na nich "ślizga" i przede wszystkim ich nie rwie. Polecam :)
Zalety
  • bardzo dobrze prostuje
  • nie rwie włosów
  • szybko się nagrzewa
Wady
  • nie ma
Basia Dąbrowska
5,00 Polecam
Bardzo dobra, dobrze sie nagrzewa, szybko prostuje niesforne włosy
Zalety
Beata
5,00 Polecam
Bardzo fajna prostownica, nie ciągnie włosów, szybko się nagrzewa, kabel długi. Polecam
3,00
Używam jej od jakiś 3/4 lat poleciła mi ją fryzjerka na początku była dobra i byłam z niej zadowolona, ale teraz mam już tak zniszczone po niej włosy ze muszę ją wymienić na inną.
marta
4,00 Polecam
Po 2 tygodniach prostowania jak na razie jestem zadowolona z zakupu. Jednakże musi minąć więcej czasu, by moja opinia była pełna :)
Gosia
5,00 Polecam
Kolejny zakup prostownicy tej firmy okazał się trafiony. Polecam.
5...e
5,00 Polecam
Prostownica rewelacyna.Mam grube i sztywne włosy ciężkie do prostowania ta spisuje się bardzo dobrze włosy są gładkie nie puszą się nawet na deszczu.Polecam w 100%.
Agnieszka
4,50 Polecam
Bardzo dobry produkt wizualnie, zobaczymy jak w praktyce.
Reklama