Junkers CERACLASS ZW 24-2 DV KEP 7736503011

4,2 (38)
2399,00
wysyłka od 59,00 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Junkers CERACLASS ZW 24-2 DV KEP 7736503011

elizabet1952
4,00 Polecam
Piec mam od niedawna ,poprzednio miałam przez 19 lat Berettę, też b.dobry ,chcąc zmienić, uległam opinią i sugestiom i kupiłam w/w piec ,na razie wszystko o"k,zobaczymy zimą .Tylko mam duże zastrzeże (…) więcej
Zalety
  • funkcjonalność
  • wydajność
  • wytrzymałość
Krzysztof
4,00 Polecam
Trochę mały i mało czytelny wyświetlacz w starym junkersie był o wiele bardziej czytelny, w nocy nie do odczytania.
Za to piecyk jest mniejszy i przez to ładniejszy. Za krótko pracuje żeby ocen (…) więcej
Napisano użytkowania
Iwona
4,00 Polecam
Pracuje bez zarzutu od ponad miesiąca. Jest wygodniejszy w stosunku do poprzedniego Junkersa, bo ma regulowaną (precyzyjnie) temperaturę wody. Jak dla mnie mógłby nieco ciszej załączać się.
Napisano użytkowania
Małgośka
5,00 Polecam
Ładny, zgrabny piec, pracuje cicho, zapala się ciut głośno ale w porównaniu ze starym piecem to i tak cicho. Polecany piec przez serwisantów z firmy Junkers (dobry znajomy). Polecam.
Napisano użytkowania
Adam
5,00 Polecam
Nowsza wersja pieca który bezawaryjnie pracował wiele lat. Mam nadzieję że podczas kolejnej zmiany będzie to już ekologiczny reaktor fuzyjny :)
Napisano użytkowania

Opis produktu

JUNKERS CERACLASS ZW 24-2 DV KEP [7736503011]

Dwufunkcyjny kocioł Ceraclass wyposażony jest w ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD umożliwiaący bieżącą kontrolę parametrów urządzenia, m. in. wskazuje wartość temperatury centralnego ogrzewania i ciepłej wody oraz umożliwia wyświetlanie komunikatów sewrisowych. Urządzenie wyposażone jest w panel sterujący i przystosowane do współpracy z termostatem lub regulatorem pokojowym. płynna modulacja mocy od 7-24 kW dla potrzeb c.w.u. oraz od 8-24 kW dla ogrzewania. do mieszkań i domów jednorodzinnych. wbudowany przepływowy wymiennik c.w.u. łatwa...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO