Castrol Edge 5W30 LongLife Titanium FST 1L

4,8 (705)
od 35,04
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne
Aktualnie brak ofert tego produktu. Zobacz inne produkty z kategorii Oleje silnikowe.

Popularne opinie o Castrol Edge 5W30 LongLife Titanium FST 1L

Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Oryginalny olej, świetna jakość
Napisano użytkowania
M...ł
5,00 Polecam
Działa? Działa. Nie znam się na olejach, ale mój mechanik polecał, nie widzę skutków ubocznych, czy niewłaściwego działania, więc chyba jest ok :)
Zalety
  • cena
  • jakość
  • smarowanie
  • syntetyk
  • trwałość
Napisano użytkowania
Wojciech
5,00 Polecam
Castrol Edge 5W30 LongLife to naprawdę dobry olej. mimo tego że jest to LL to i tak wymieniam olej max co 15000 km skoro można wyhaczyć go po atrakcyjnej cenie.
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Olej kupuję tylko u tego dostawcy, śweitnie sprawuje się w aucie z pompowtryskami ( Octavia 1,9 TDI 105 KM ) , wymieniam co 15 tyś. km - polecam :) Nie widzę żadnych minusó produktu - auto ma grubo po (…) więcej
Janusz
5,00 Polecam
Bardzo dobry olej - i to nie tylko dlatego,że zalecany do silników VW/Audi/Skoda/Seat. Używałem przez 8 lat do diesla, a teraz do silnika TSI. Polecam.
Napisano użytkowania

Opis produktu

Najnowsza technologia dla nowoczesnych silników Audi i VW

EDGE 5W-30 powstał we współpracy z grupą Volkswagena. Olej ten wprowadza nowe standardy czystości silnika, gwarantując obniżenie szkodliwych emisji spalin i większą ochronę środowiska. Zastosowana technologia wydłuża trwałość układów katalitycznych zmniejszających emisję składników toksycznych spalin. Castrol EDGE 5W-30 jest odpowiedni zarówno do silnika diesel jak i benzynowego, spełniając wymogi norm VW 504 00 i 507 00. Ponieważ realizuje warunki większości poprzednich norm określonych przez Volkswagena, może być użyty w nowych i...
Zobacz więcej
Reklama