Tascam DR-05 V2

4,8 (11)
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Tascam DR-05 V2

Arek
5,00 Polecam
Główny konkurent Zooma H1, który jednak jest lepszy! Ergonomia zdecydowanie na plus, poza tym dźwięki z obudowy nie przenoszą się w takim stopniu jak w przypadku zooma h1,
Zoom wygrywa tylko w p (…) więcej
Napisano użytkowania
MG
4,50 Polecam
Jakość nagrywanego dźwięku bardzo dobra, urządzenie też dobrze wykonane, ale plastiki mogły by być z lepszych materiałów. Ogólnie za tą cenę super rejestrator.
Zalety
  • trwałość
Napisano użytkowania
Piotr
5,00 Polecam
Dobrej jakości recorder w dobrej cenie. Jak narazie spełnia moje wymagania zarówno na mikrofonach wbudowanych jak i zewnętrznym. Długo trzyma baterie.
Napisano użytkowania
wadam
5,00 Polecam
Nie potrafię powiedzieć gdyż dopiero przekazałem sprzęt do użytku. Ogólnie sprzęt w idealnym stanie. Paczka bez śladów uszkodzenia.
Napisano użytkowania
mark
5,00 Polecam
prosty w obsłudze, porządny dźwięk, baterie w zestawie, od razu gotowy do pracy po wypakowaniu, polecam!
Napisano użytkowania

Opis produktu

Tascam DR-05 V2

DR-05V2 pozwala na wygodne nagrywanie w terenie materiału audio wysokiej jakości w formacie MP3 lub WAV – włączając w to jakość 96 kHz / 24-bity – z wykorzystaniem kart pamięci microSD lub microSDHC. Para wszech kierunkowych czułych mikrofonów ustawionych w układzie A/B umożliwia odbiór sygnałów o poziomie do 125 dB SPL i rejestrowanie wszelkich niuansów dźwięku. Użytkownik może również korzystać z własnego mikrofonu lub źródła sygnału liniowego używając gniazda wejściowego mini-jack stereo. Gniazdo to może też dostarczać zasilanie do mikrofonów, które tego wymagają. DR-05V2...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO
Reklama