Router NETGEAR Router Nighthawk X6 Tri-Band R8000 (R8000-100PES)

5,0 (10)
od 898,96
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o NETGEAR Router Nighthawk X6 Tri-Band R8000 (R8000-100PES)

Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Pierwsze co rzuca się w oczy to zdecydowana poprawa dzybkości łącza internetowego w porównaniu z innymi modelami, które mialem do tej pory okazję testować. Plusy to na pewno wydajność, prędkość przesy (…) więcej
Zalety
  • funkcjonalność
  • szybkość
  • wygląd
Jarosław
4,50 Polecam
Dobry szybki sprzęt, zaawansowane możliwości konfiguracyjne, ale bardzo duży i ma plastikowe anteny na plastikowych uchwytach (łatwe do przypadkowego uszkodzenia)
Zalety
  • funkcjonalność
  • szybkość
Wady
  • wygląd
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Kupiłem go jako sprzęt typowo do gier i w tym celu mi służy na codzień. jak sobie przypomnę takie routery dołonczane jako standard do internetu, a to co mam teraz... Jestem zadowolony z produktu.
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Router jest bardzo szybki, do tego mile zaskoczyła mnie prędkość usb 3.0. Oprócz routera mam teraz coś na kształt nasa w domu. :) warto!
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Trójzakresowosc okazała sie rozwiazaniem nie do przecenianie przy kilku(nastu) urzadzeniach podlaczonych w domu. polecam!

Opis produktu

Skorzystać z najwyższej dostępnej szybkości WiFi — maksymalnie 3,2 Gbps. Trzyzakresowa sieć bezprzewodowa zapewnia lepszą łączność dla większej liczby urządzeń. Dynamiczny QoS zarządzający ruchem z aplikacji oraz urządzeń. 6 anten o wysokim zysku zapewnia maksymalny zasięg. Funkcja Smart-Connect przypisuje wolniejsze i szybsze urządzenia do odrębnych zakresów WiFi. Dwurdzeniowy procesor 1 GHz z trzema procesorami funkcyjnymi. Funkcja formowania wiązki Beamforming+ poprawia zasięg sieci bezprzewodowej i jej niezawodność. Port USB 3.0 zapewnia wysoką prędkość i dostęp do urządzeń...
Zobacz więcej
Reklama